• تاریخ خبر : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۰۶

آتش در محوطه سازمان میراث‌فرهنگی اطفاء شد


سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از اطفای کامل حریق جزئی که صبح امروز در محوطه سازمان میراث‌فرهنگی به‌وقوع پیوست خبر داد و گفت: این آتش‌سوزی جزئی بدون هیچ‌گونه خسارتی مهار شد.

آناهید نیوز- جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با تشریح این حادثه افزود: ساعت ۹ و ۴۶ دقیقه امروز یک مورد حریق در محوطه سازمان میراث‌فرهنگی اعلام شد که مأموران ایستگاه شماره هشت که در مجاورت سازمان میراث‌فرهنگی قرار دارند در کمتر از دو دقیقه در محل حاضر شدند.

 

 

سازمان+میراث+فرهنگی

 

او افزود: بعد از حضور ماموران آتش‌نشانی مشاهده شد که یک دستگاه سیستم هواساز که توسط کارگران بخش پیمانکاری در حال نصب در این سازمان بوده است در حال برشکاری و جوشکاری دچار حریق شده که بلافاصله عملیات اطفای حریق آغاز شد. البته پیش از رسیدن آتش‌نشان‌ها، پرسنل حراست و تاسیسات سازمان میراث‌فرهنگی مشغول اطفای حریق بودند.

ملکی افزود: ظرف چند دقیقه آتش خاموش شد و خوشبختانه این حریق به قسمت‌های اداری و سرپوشیده سازمان میراث‌فرهنگی سرایت نکرد و تمام بخش‌های این سازمان مشغول فعالیت هستند و هیچ‌گونه تلفات جانی، مصدومیت و دودگرفتگی مشاهده نشده است و این محل بعد از ایمن سازی تا دقایقی دیگر تحویل سازمان میراث‌فرهنگی خواهد شد.#


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."