• تاریخ خبر : یکشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۴
  • ساعت ۱۰:۰۳

آفریقای جنوبی دریافت روادید را برای گردشگران آسان تر کرد


قائم مقام وزیر گردشگری آفریقای جنوبی از دسترسی ساده و راحت روادید برای سفر به افریقای جنوبی خبر داد.

آناهید نیوز-«توکوزیل اکسا» قائم مقام وزیر گرشگری آفریقای جنوبی در نشستی که با مسئولان ومدیران تور اپراتور کشورمان داشت گفت:ما قصد داریم که مهره های اصلی در صنعت گردشگری ایران را شناسایی کنیم، تا از این طریق متوجه شویم که چه چیزی یک گردشگر را ترغیب به سفر به آفریقای جنوبی می کند و مردم تا چه نسبت به آفریقای جنوبی اطلاعات دارند وبرای سفرهای خود چه برنامه ریزی هایی دارند.

 

 

آفریقای جنوبی

 

 

او بیان کرد: برای ما شرایط و فرصت هایی وجود دارد که بتوانیم سفر از ایران را به آفریقای جنوبی آسان تر کنیم. به عنوان مثال با فهمیدن و آسان تر کردن مساله صدور روادید که واقعا امروزه کار مشکلی است. این مشکلی بوده که دولت آفریقای جنوبی طی دو هفته اخیر آن را تسهیل داده برای هر مسافری از هر نقطه ای در دنیا؛ چون ما اعتقاد داریم که باید سفر به آفریقا را برای گردشگران آسان کنیم و دسترسی به روادید را ساده کنیم. اینها توضیحاتی بودند که نشان می دهند آفریقای جنوبی چطور در حال آسان کردن پروسه جذب گردشگر است.

 

 

کرگدن

 

 

 

شیر

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."