• تاریخ خبر : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۰۴

آیین پاکسازی پایگاه های ملی و جهانی انجام می شود


مدیر کل امور پایگاه های جهانی از آیین پاکسازی پایگاه ملی و جهانی با همکاری مشترک نهادهای دولتی، سمن های مردم نهاد و بخش خصوصی خبر داد.

آناهید نیوز- «فرهاد عزیزی» مدیر امور پایگاه های جهانی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه مشارکت مردمی در پاسداشت، حفاظت و نگهداری خودآگاه میراث ارزشمند جهانی و ملی و همچنین فرهنگسازی برای ترغیب جوامع محلی قرار است، انجمن های مردم نهاد، سمن ها و بخش خصوصی، روز بیست و چهارم اسفند ماه سال ۱۳۹۷ به پاکسازی پایگاه ملی و جهانی بپردازند.

 

 

پایگاه

 

او با اشاره به اینکه در آستانه نوروز به آیین هرساله پاکسازی مشترک در محوطه پایگاه های میراث جهانی و میراث فرهنگی اختصاص داده شده است ادامه داد: براساس سنت همیشگی در این روز، جامعه محلی، سمن ها، بخش خصوصی و نهادهای دولتی در یک همکاری مشترک با میراث فرهنگی گرد هم آمده و شکوه سال نو را با همت تمامی کوشندگان برای حفظ میراث مشترک، جشن میگیرند.

عزیزی تاکید کرد:در این راستا، از تمامی دوست داران، دست اندرکاران و مردم فرهنگ دوست ایران دعوت می کنیم که در این گردهم آیی بزرگ شرکت کنند.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."