• تاریخ خبر : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
  • ساعت ۰۹:۱۰

ارز مسافرتی آزاد شد


رئیس کل بانک مرکزی گفت: افرادی که بلیت تهیه کرده اند برای روزهای پیش رو، حتما ارز خود را به نرخ قبلی دریافت خواهند کرد. این در حالی است که از این پس ارز مسافرتی معنا نخواهد داشت.

آناهید نیوز- چندساعت پیش سیاست های جدید ارزی توسط بانک مرکزی اعلام شد و شامگاه روز گذشته یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری حضور یافت و درباره ارز مسافرتی گفت: ارز مسافرتی از این به بعد آزاد است ولی کسانی که حواله دریافت کرده‌اند می‌توانند با نرخ قبلی، ارز خود را دریافت کنند.

 

 

ارزمستافرتی

 

همتی افزود: باتوجه به مشکلاتی که در ماه‌های اخیر ایجاد شده؛ زین پس با تصمیم دولت خرید و فروش ارز مجددا توسط صرافی‌ها انجام می‌گیرد و به‌این ترتیب متقاضیان ارز مسافرتی و خدماتی می‌توانند ارز مورد نیاز خود را از طریق صرافی‌ها تأمین کنند.

امروز صبح اما بانک هایی که حواله ارزی مسافران را دریافت می کردند مملو از مسافرانی بودند که با مدارک خود جهت گرفتن حواله ارزی به بانک ها مراجعه کرده بودند. آنها تا ساعت ده صبح منتظر ماندند تا بانک، نرخ امروز یورو و دلار را به آنها اعلام کند که در نهایت در بانک های ارزی یورو به نرخ ۵ هزار و ۱۵۰ تومان فروخته شد

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."