• تاریخ خبر : یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
  • ساعت ۱۱:۱۷

افتتاح دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی و گردشگری اردبیل


افتتاح دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی و گردشگری اردبیل دومین نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل شامگاه فردا ۱۸ مرداد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اردبیل افتتاح می شود.

آناهید نیوز ـ دومین نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با ۱۲۵ غرفه فردا ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۱۸ مرداد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اردبیل افتتاح می شود.

 

849534

 

گفته می شود، در این نمایشگاه ۶۰ غرفه به صنایع دستی ۳۰ استان و ۴۰ غرفه نیز به صنایع دستی استان اردبیل برای نمایش و معرفی تمامی رشته های صنایع دستی از جمله تولیدات چوبی، قلم زنی، صنایع دستی چرمی، بافته های داری و … اختصاص خواهد یافت. همچنین ۲۵غرفه نیز به معرفی خدمات وابسته به گردشگری، توانمندی های گردشگری و اقتصادی استان خواهد پرداخت.

علاقمندان، هنردوستان و فعالان گردشگری می توانند برای بازدید از دومین نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از ۱۸ تا ۲۲ مرداد ماه سال جاری ساعت ۱۶ تا ۲۲ به محل دائمی نمایشگاه بین المللی اردبیل مراجعه کنند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."