• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵
  • ساعت ۱۲:۵۳

اولین رستوران کوکاکولا در جهان


کمپانی کوکاکولا را با نوشیدنی های مشهور آن می شناسیم، اما این روزها کوکاکولا بیشتر مورد توجه قرار گرفته بویژه در کشور چین که بسیار محبوب است و مشتریان زیادی دارد. افتتاح اولین رستوارن کوکاکولای جهان در شانگ های چین، تیتر مناسبی برای رسانه ها به نظر می رسد. استفاده از تم های وینتیج در این رستوران با محصولات و بسته بندی های تاریخی آنها به عنوان عاملی قدرتمنددر جذب مشتریان و گردشگران ارزیابی شده است. شاید برای شما نیز جذاب باشد در مسافرت خارجی خود سری به رستوران کوکاکولا بزنید. اولین رستوارن با تم کوکاکولا در برج پرل تی وی تاور شانگ های افتتاح شده است.

آناهید نیوز_ در منوی این رستوران انواع غذاهای چینی، ژاپنی، غربی و کشورهای شرق آسیا قرار داده شده است. این رستوارن در مالکیت گروه شانگ های اورینتال پرل گروپ قرار دارد و کمپانی کوکاکولا اجازه استفاده از نام، لوگو و سایر موارد مرتبط با این برند را به گروه مذکور داده است.

 

parhamnews_LxYm2IyW225nUI

 

 

parhamnews_mTYRQPhMIiMURp1

 

 

parhamnews_v5mWpxUCuaKHYa

 

 

parhamnews_Xxtt6zhUX9RPnQ


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."