• تاریخ خبر : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۲:۲۱

اپلیکیشن های رایگان سفر کدامند


امروزه دنیای دیجیتال، با پیشرفت های هرروزه خود، انسان را غافلگیر و توانمند می سازد. تولد هرروزه اپلیکشن ها، زندگی را تا حدودی راحتر می کنند.

آناهید نیوز- سفر و گردشگری امروزه، جزجدا ناپذیر زندگی امروزه شده است. طراحان دنیای دیجیتال هم برای این امر ضروری انسان فکر کرده اند و با طراحی اپلیکیشن های سفر، گردشگری را برای مسافران جذابتر کرده اند. در ادامه با چند اپلیکشن سفر آشنا خواهید شد.

 

 

اپ1

 

اپلیکیشن رم تو ریو (Rome To Rio)

این اپلیکیشن چگونگی رسیدن به نقاط مختلف با هواپیما، قطار، اتوبوس، قایق و اتومبیل را به شما نشان می دهد. این برنامه که از شگفت انگیز ترین اپلیکیشن هایی است که تا به حال اختراع شده تمام گرینه های رفت و آمد و مدت طول سفر را به شما می گوید. به هیچ عنوان خودتان را از نصب این برنامه جادویی محروم نکنید چون بهترین چیزی است که در سفر می توانید داشته باشید.
اپلیکیشن اسکای اسکنر (Skyscanner)
دراین اپلیکیشن مقصد و تاریخ سفر را وارد و سرچ می کنید، حالا اسکای اسکنر هزاران ایرلاین را جستجو می کند تا ارزان ترین قیمت را برایتان پیدا کند. این برنامه برای کسانی که تاریخ سفر خیلی برایشان اهمیت ندارد و می توانند تاریخ سفر خود را چند روزی به جلو یا عقب بیندازند بسیار مناسب است چون قصد سفر به هر نقطه دنیا را که داشته باشید ارزان ترین پرواز را برایتان پیدا می کند.

 

 

اپ2

 

اپلیکیشن تریپ آی پی (TripIp)
در این اپلیکشن می توانید همه برنامه های سفر خود را یکجا ببینید. این برنامه برای سفر شما یک سفرنامه درست می کند و اگر پروزتان با تاخیر و یا کنسلی روبرو شود خبرتان می کند.
اپلیکیشن وای فای فایندر (Wi-fi Finder)
هچ کس در سفر از فای فای رایگان بدش نمی آید! در سفر با این اپلیکیشن به راحتی می توانید وای فای رایگان پیدا کنید. دیتا بیس جهانی را یکبار دانلود می کنید و به صورت آفلاین و فقط با جی پی اس وای فای های رایگان را گیر بیندازید!

اپلیکیشن گیت گرو ( Gate Guru)
با داشتن این برنامه می توانید در سفر از همه چیز از مدت زمان انتظار در قسمت چک این گرفته تا تاخیر پروازها خبر داشته باشید. این برنامه حتی اطلاعاتی درباره امکانات فرودگاه ها و آب و هوا را هم در اختیارتان می گذارد.
اپلیکیشن بوکینگ دات کام (Booking.com)
برای رزو هتل و هاستل از این نرم افزار استفاده کنید. بعد از نصب این اپلیکیشن هر وقت که هتل خواستید کافی است وارد این این برنامه شوید.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."