• تاریخ خبر : یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۰:۲۵

ایران به عنوان مقصد امن گردشگری


معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: دولت یازدهم ایران را به عنوان مقصد امن و باثبات گردشگری به دنیا شناساند.

 آناهید نیوز- زهرا احمدی پور افزود: همیشه گردشگری از عوامل سیاسی متاثر می شود و تاثیرات مثبت و منفی آن بنا به مثبت و منفی بودن آن رویداد سیاسی است.
وی ادامه داد: امروز شما وارد هر شهری می شوید پر از گردشگران خارجی است و کسی نمی تواند بگوید گردشگری رشد نداشته است.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اضافه کرد: آمار گردشگران ورودی به کشور مدام در حال افزایش است، ظرفیت ها و جذابیت های ایران را به خوبی تشخیص داده اند و ایران توسط مجلات و سایتهای بین المللی به عنوان یکی از بهترین مقاصد سفر، معرفی می شود.

وی ادامه داد: تمرکز دولت یازدهم تمرکز روی توسعه گردشگری است و تمام توانش را برای توسعه این صنعت گذاشته است و همین شرایط را در دولت دوازدهم ادامه می دهد.

 

2347632
احمدی پور تاکید کرد: گفتمان اقتصاد بلورین گردشگری در دوره مدیریت من بوجود آمد و اکنون دیگران آن را شنیده، درک کرده و تکرار می کنند.
وی افزود: سیاست های کلی گردشگری در ماه های آینده تدوین و ابلاغ می شود تا دستگاه های دولتی و بخش خصوصی با این سیاست های کلان همگام باشند.

معاون رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: امروز دیگر کسی منکر نیست که تعداد گردشگران خارجی در رستوران، کوچه و فرودگاه و مکان های عمومی رو به افزایش است اما برای پایداری و استمرار این توفیقات باید برنامه ریزی بلندمدت داشت.

 

didaniha-iran-2

 

منبع:ایرنا


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."