• تاریخ خبر : چهارشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۷
  • ساعت ۰۹:۰۹

بازدید بیش از ۱۶۰هزار تن از موزه های استان مازندران


جانشین دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی مازندران از اقبال مسافران نوروزی به موزه های استان خبر داد و گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون تعداد۱۶۸هزار و ۴۷۶نفر از موزه های استان بازدید کردند.

آناهید نیوز- مهران حسنی با بیان اینکه تعداد مسافران مقیم از روز ۲۷تاکنون ۷میلیون و ۵۳۹هزار و۳۱۲نفر شب اقامت در استان داشتندگفت: در روز گذشته یک میلیون و ۲۸۷هزار و ۴۷۲نفر شب در استان اقامت کردند.

 

 

موزه تاریخ شهر آمل

 

 

وی تعداد کل بازدیدهای نظارتی از روز ۲۷تا روز گذشته را ۳هزار و ۴۲۱مورد عنوان کرد و افزود:۹۶ واحد اقامتی به خاطر ارایه خدمات مطلوب تشویق و ۸۳واحد خدمات مسافرتی,صنوف مختلف عرضه مواد غذایی هم تذکر دریافت کردند.

حسنی با اشاره به اینکه اماکن زیارتی و سیاحتی استان پذیرای شهروندان مازندرانی و مسافران هستند,گفت:از روز ۲۷اسفندماه سال ۹۶تاکنون تعداد ۴۲۲هزار و ۴۵۸ نفر از مسافران زایر این اماکن بودند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری مازندران با اشاره به استقبال نورزی بازدیدکنندگان از موزه های استان ,افزود:از ابتدای طرح نوروزی تاکنون تعداد۱۶۸هزار و ۴۷۶نفر از موزه های استان بازدید کردند


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."