• تاریخ خبر : یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۰:۵۹

بانک اطلاعات سابقه فعالیت کارمندان دفاترمسافرتی تهران ایجاد می شود


دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران از جمع آوری سابقه همکاری و فعالیت  کارمندان دفاتر خدمات مسافرتی در طرح نظارتی و ارزیابی دفاتر تهران با همکاری اداره کل میراث فرهنگی تهران ، انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی تهران و  جامعه گردشگری الکترونیکی ایران خبر داد.

آناهید نیوز- تقی حسین زاده در گفت و گو با خبرنگار آناهید نیوز با تاکید بر این موضوع گفت: در طرح نظارت و ارزیابی دفاتر تهران به این نتیجه رسیدیم که بایگانی منظم و منسجمی از تعداد و سابقه کارمندان دفاتر خدمات مسافرتی وجود ندارد و تصمیم به جمع آوری اطلاعات و سابقه کاری کارمندان دفاتر که ارزیابی  را افزایش می دهد، گرفتیم.

 

 

022122494mIMG_9366

 

 

وی ادامه داد: درجه بندی از سابقه فعالیت کارمندان آژانس ها وجود ندارد و در این طرح می خواهیم به نوعی به غربالگری برسیم.

حسین زاده با این توضیح که این بایگانی می تواند علاوه بر رزومه فعالیت کارمندان جویای کار را یاری دهد گفت: پس از جمع آوری اطلاعات سابقه کاری کارمندان دفاتر خدمات مسافرتی در سایت اطلاع رسانی بار گذاری خواهد شد و از این طریق مدیران آژانس ها می توانند بر حسب تجارب کارمندان و نیاز های خود به انتخاب کارمند پاسخ دهند.

 

او گفت: عمده ترین مشکلات دفاتر خدمات مسافرتی با کارمندانی است که زیر یکسال تجربه کاری دارند با جمع آوری این اطلاعات می توانیم از عدم آگاهی مدیران و همچنین خسارت های احتمالی در این میان جلوگیری کنیم.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی همچنین درخواست همکاری از تمامی مدیران و کارمندان فعال در تهران کرد


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."