• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  • ساعت ۲۰:۱۸

با انتخاب خاطره انگیزترین نقطه ایران  به چالش آناهید نیوز بپیوندید


برای معرفی خاطره انگیزترین نقاط ایران به غرفه آناهید نیوز در یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران آمده و در چالش ما شرکت کنید.

آناهید نیز با نصب یک نقشه ۲ در ۳ متر از جاذبه های تاریخی فرهنگی و طبیعی ایران بزرگ در غرفه خوداز شرکت کنندگان نمایشگاه می خواهد تا خاطره انگیزترین نقاط ایران را روی نقشه نشانه گذاری کنند. کسانی که در این چالش شرکت می کنند می توانند از خود و نقشه عکس سلفی گرفته و به آیدی آناهید نیوز به نشانی [email protected]  ارسال کنند تا در قرعه کشی روز جمعه شرکت کنند. به برندگان این قرعه کشی از سوی دفتر خدمات مسافرتی مارکوپولو اقامت رایگان در پرطرفدارترین شهر انتخاب شده و از سوی شرکت آبان نیرو یک مولد برق خورشیدی قابل حمل اهدا خواهد شد.

 

 

 

IMG_20180123_234029_967

 

هدف از این چالش جلب توجه عموم مردم به جاذبه های نقاط مختلف کشور است. شما نیز می توانید با حضور در غرفه آناهیدنیوز واقع در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن ۴۱ غرفه ۲۶A با نشانه گذاری نقشه در این چالش جذاب مشارکت کنید و از جوایز ارزنده آن برخوردار شوید.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."