• تاریخ خبر : شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۲۴

برای دومین بار؛ایران صاحب یک کرسی در فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری شد


ایران توانست برای دومین بار به عضویت هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری درآید.

آناهید نیوز- پس از آنکه راهنمایان گردشگری ایران توانستند درسال ۲۰۱۷ و در خلال میزبانی از هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری صاحب اولین نماینده در مجامع جهانی گردشگری به عنوان عضوی از هیئت مدیره فدراسیون جهانی شوند، امسال هم در هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری که به میزبانی کشور گرجستان برگزار شد آرش نورآقایی، رئیس پیشین کانون سراسری راهنمایان گردشگری ایران با تجربه ۴ ساله ریاست بر این کانون ملی موفق شد به عنوان دومین نماینده ایران در فدراسیون انتخاب شود.

 

 

راهنمایان

 

 

در انتخاباتی که عصر روز ۴ بهمن در گرجستان برگزار شد آرش نورآقایی موفق شد تا با اخذ ۲۶ رای از ۳۹ رای موجود به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری ایران انتخاب شود تا بدینوسیله راهنمایان گردشگری ایران برای دومین بار پیاپی صاحب یک کرسی از عالیترین نهاد راهنمایان گردشگری جهان شوند.

 

دیگر اعضای هیات مدیره این فدراسیون که در کنار آرش نورآقایی فعالیت خواهند کرد خانم ویولا لوییز با ۳۵ رای از انگلیس، خانم مری کمپ کلارک از انگلیس با ۳۴ رای، آقای رومانو دل روزاریو از فیلیپین با ۲۵ رای و آقای جین رییز با ۲۰ رای از آمریکا هستند. همچنین برای دومین بار پیاپی خانم آلوشکا ریچه به عنوان رئیس هیئت مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری انتخاب شدند.

 

امروز همچنین در رقابتی برای کسب میزبانی نوزدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری، کشور صربستان با کسب ۲۴ رای به عنوان میزبان این کنوانسیون جهانی در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."