• تاریخ خبر : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
  • ساعت ۰۸:۵۹

برقراری پرواز مسقط- بندرعباس


مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری هرمزگان از پیگیری برای راه اندازی خط پروازی مسقط – بندرعباس و برعکس جهت سهولت تردد بین دو کشور ایران و عمان خبر داد.

آناهید نیوز- وی در سفر اخیر به کشور عمان درخواست های زیادی از سوی عمانی ها برای راه اندازی خط پروازی مستقیم بین بندرعباس و مسقط وجود داشت و یکی از شرکتهای خدمات مسافری در عمان جهت راه اندازی این خط پروازی اعلام آمادگی کرد.

 

 

هواپیما

 

وی عنوان کرد: در حال حاضر عمانی ها بیشترین درخواست برای دریافت خدمات پزشکی در ایران دارند و بیشتر به شهر شیراز سفر می کنند. در حالی که پزشکان مجرب و خوبی در حوزه چشم پزشکی، زیبایی ها و سایر حوزه ها در استان هرمزگان وجود دارد. نکته جالب هم درخواست عمانی ها برای حضور در بندرعباس بود.

ضیایی اظهارداشت: در حال حاضر چند پزشک متخصص و خوب استان هرمزگان به طور فصلی در مسقط جهت ارائه خدمات درمانی حاضر می شوند. از این رو بندرعباس می تواند مقصد ارزان تری نسبت به شیراز و یا سایر شهرهای کشور برای عمانی ها باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان تصریح کرد: پیگیری ها با توجه به درخواست سرمایه گذار بخش خصوصی که وی هم ایرانی ساکن در عمان است، ادامه دارد و امیدواریم طی سال جاری شاهد راه اندازی خط پروازی مستقیم بین مسقط و بندرعباس باشیم.

وی ابرازداشت: مقدمات کار صورت گرفته و سرمایه گذار آمادگی خود برای چارتر یک هواپیما در این مسیر را اعلام کرده است و با گرفتن مجوزهای قانونی انشاالله شاهد افزایش توریستهای درمانی هم در استان هرمزگان به خصوص شهر بندرعباس باشیم.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."