• تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
  • ساعت ۰۹:۲۵

برگزاری جشنواره موسیقی محلی و نمایشگاههای صنایع دستی در کردستان


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان گفت: به مناسبت هفته دولت برنامه های متنوعی از جمله برگزاری موسیقی محلی و نمایشگاههای صنایع دستی در سطح استان کردستان برگزار خواهد شد.

 

kurdish_dance_iran

 

از جمله برپایی نمایشگاه صنایع دستی در سه شهر استان ، معرفی صنعتگران برتر استان و اهداء جوائز به آنها، معرفی واجدین شرایط دریافت تسهیلات صنایع دستی به بانکهای عامل، برگزاری مسابقات حضوری با موضوع پیوند و ارتباط کودکان با میراث فرهنگی و اهداء جوائز به آنها ، رایگان نمودن بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی سطح استان ، برگزاری نمایشگاه در فضای موزه سنندج و حانه کرد، اجرای برنامه موسیقی محلی منطقه کردستان ، برگزاری تئاتر خیابانی، اجرای مسابقه همگانی مرتبط با اطلاعات گردشگری استان و اهداء جوائز به برندگان برگزار می شود.

شایان ذکر ست : استان کردستان یکی از استانهای گردشگر پذیر و بکر می باشد که سالانه گردشگران و مسافران زیادی وارد این استان می شوند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."