• تاریخ خبر : پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۶
 • ساعت ۱۳:۳۵

برگزاری قرعه کشی “خاطره انگیزترین نقطه ایران” در غرفه آناهید نیوز


پایگاه خبری آناهیدنیوز فردا ساعت ۱۴ قرعه کشی “خاطره انگیزترین نقطه ایران” را برگزار خواهد کرد، از علاقه مندان دعوت می شود تا با حضور در این غرفه در این مراسم شرکت کنند.

آناهید نیور -چالش “خاطره انگیزترین نقطه ایران”، چالشی بود با هدف یادآوری خاطره انگیزترین سفر بازدیدکنندگان به اقصی نقاط کشور در غرفه پایگاه خبری آناهیدنیوز در یازدهیمن نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در حال برگزاری است.

در این مدت بازدیدکنندگان با حضور در این غرفه در این چالش شرکت کردند و با ارسال عکس نقشه یا سلفی خود با نقشه به آدرس تلگرامی سایت @anahid_info  در این چالش شرکت کردند. علاقه مندان تا ظهر فردا؛ آخرین روز برگزاری نمایشگاه فرصت دارند تا در این چالش شرکت کنند تا در مراسم قرعه کشی سایت شرکت و از هدایای در نظر گرفته این چالش بهره مند شوند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

یک فکر در “برگزاری قرعه کشی “خاطره انگیزترین نقطه ایران” در غرفه آناهید نیوز”

 1. طاهر حسن بیگی می‌گه:

  با سلام و احترام
  از همکاران شما در این خبرگزاری صمیمانه تشکر می نمایم و ازاینکه در اطلاع رسانی اخبار گردشگری ورزشی در نمایشگاه بین المللی گردشگری سپاسگزارم

  1. شادی کابیانی می‌گه:

   ما هم از شما سپاسگزاریم
   انشالله همکاری ها مستدام

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.

" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."