• تاریخ خبر : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۰۷

تخفیف ۵۰ درصدی امکانات گردشگری در «روز کیش»           


معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از تخفیف ویژه ۵۰ درصدی امکانات گردشگری جزیره در روز کیش خبر داد.

آناهید نیوز- علیرضا قائدیان گفت: روز کیش، روز نکوداشت این دردانه بی‌‌بدیل سرزمین ایران و تکریم مردمان صاحبدل و سخت‌کوشی است که به همت و توان آن‌ها این جزیره تاریخی و منحصر به فرد در مسیر تعالی، توسعه، آبادانی و پیشرفت قرار گرفته است.

 

 

kish-hotels

 

او با تقدیر از تدبیر دکتر انصاری لاری در نامگذاری ۲۰ آبان به نام «روز کیش»، این رویداد را فرصت مغتنمی خواند که ضمن ارج نهادن به منزلت کیش و مردمان آن، ساکنان نقاط مختلف کشور و گردشگران بین‌‌المللی بیش از پیش با کیش، داشته‌ها و ظرفیت‌های متنوع آن آشنا شوند.

قائدیان افزود: به همین منظور و همراه با سایر بخش‌ها و حوزه‌های فعال در جزیره و سازمان منطقه آزاد کیش، معاونت گردشگری نیز برنامه‌هایی را برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این روز تدارک دیده است. ارائه تخفیف ۵۰ درصدی در روز ۲۰ آبان برای کلیه برنامه‌های تفریحی و گردشگری و واحدهای اقامتی با مشارکت جوامع صنفی مربوطه  از جمله اقدامات ویژه این معاونت برای روز کیش است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه بیان کرد: برگزاری مراسم نورافشانی و برنامه‌های موسیقی عمومی با حضور گروه‌های ملی و محلی، بهره‌برداری از یک فروند کشتی تفریحی و گردشگری، رونمایی و بهره‌‌برداری از سامانه جامع ارائه و فروش خدمات گردشگری کیش، برگزاری مسابقه آشپزی دریایی بر روی کشتی‌های گردشگری جزیره و استقبال و پذیرایی از مسافران در مبادی ورودی به جزیره در پروازهای هواپیمایی کیش با شیرینی‌های محلی از دیگر برنامه‌های روز کیش است که توسط معاونت گردشگری درنظر گرفته شده است.

قائدیان با اشاره به عضویت کیش در سازمان جهانی گردشگری ملل متحد خاطرنشان کرد: رویکرد گردشگری کیش به عنوان یک “مقصد رویدادمحور” و برگزاری روز کیش و توسعه برنامه‌های مخصوص برای این روز در سال‌های آتی می‌تواند یک مزیت ویژه به مزیت‌های جذب گردشگر در جزیره زیبا اضافه کند؛ به‌خصوص که با عضویت کیش در سازمان جهانی گردشگری ملل امکان مناسب‌تری جهت تعاملات بین‌‌المللی جزیره کیش در حوزه گردشگری فراهم آمده است.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."