• تاریخ خبر : شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۶
  • ساعت ۰۹:۲۳

تمدید ثبت نام در آزمون جامع گردشگری


طبق اعلام دفتر مطالعات آموزش گردشگری سازمان میراث فرهنگی مهلت ثبت نام در سامانه جامع آموزش گردشگری با هدف شرکت در آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری تا ساعت ۲۴ روز ۸ مرداد تمدید شد.

آناهید نیوز- داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری را دارند؛ تا ساعت ۲۴ فردا شب، یکشنبه ۸ مرداد ماه فرصت دارند با ورود و ثبت نام در سامانه جامع آموزش گردشگری به آدرس:edutourism.ichto.ir  برای شرکت در آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری اقدام کنند.

 

 

ازمون

 

بر این اساس متقاضیان ۳۱ استان و مناطق آزاد کشور در رشته های «راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی»، «راهنمایان طبیعت گردی»، «راهنمایان ژئوتوریسم» و نیز «مدیریت فنی بند (ب)» در آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری به رقابت خواهند پرداخت.

شرکت فراگیران در آزمون جامع گردشگری منوط به تایید موسسات آموزشی مربوطه در بازه زمانی تعریف شده است. متقاضیان از یکم مردادماه فرصت داشته اند برای ثبت نام در سامانه مورد نظر اقدام کنند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."