• تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴
  • ساعت ۱۲:۵۴

برترین های دیجیتالی تندیس گرفتند


نخستین کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی شب گذشته (۲۷ بهمن ماه) در مرکز همایش برج میلاد برگزار  و به برترین ها تندیس اهدا شد.

آناهید نیوز- از جمله محورهای این همایش می توان به استراتژی برند و هویت دیجیتال،هدفگذاری تبلیغات تجاری در فضای دیجیتال،نقش تجربه مشتری در اثربخشی کمپین های دیجیتالی،برنامه ریزی موثر رسانه های دیجیتال،بازاریابی محتوایی براساس بینش مشتری،روند های تبلیغات دیجیتالی در ایران وجهان اشاره کرد.

 

 

نظرسنجی 2

 

هم زمان با برگزاری این کنفراس نخستین دوره” نظرسنجی سرآمدی دیجیتال” کنفرانس تبلیغات دیجیتال با تمرکز بر ارزیابی و انتخاب شرکت های سرآمد در زمینه توسعه استراتژی و ابزار های دیجیتال در گروه های مختلف کالا و خدمات برگزار شد و سرامدان این این نظر سنجی مردمی اعلام شد.

بر این اساس معیارهای اصلی موردسنجش در این نظرسنجی شامل ۱) وضعیت وب‌سایت شرکت ۲) حضور و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی ۳) تبلیغات و اطلاع‌رسانی دیجیتالی ۴) تولید و انتشار محتوای آنلاین و درنهایت ۵) فروش و ارائه خدمات آنلاین است که بر اساس نظر عموم جامعه خواهند بود.

 

 

 

نظر سنجی

 

آناهید نیوز، مار کوپولو،نت بک، شاتل، بیمه ایران، پارسیان، باراکا، هایدا، هارمونی، بیتا، نوین چرم، سافتلن، گلرنگ از جمله شرکت هایی بودند طی نظرسنجی مردم بیشترین رای را به خود اختصاص دادند و تندیس هار ا از نخستین کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی به خانه هایشان بردند.
یادآور می شود ،پایگاه خبری آناهید نیوز از جمله حامیان رسانه ای این کنفرانس بود.

 

 

نظرسنجی4

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."