• تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۶:۵۱

جذب ۲۰ هزار گردشگر آمریکایی و اروپایی برای درمان به ایران


یک فعال گردشگری ایرانی مقیم در آمریکا با بیان اینکه هزینه درمان در ایران ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزان‌تر از سایر کشورها است، گفت: پیش‌بینی می‌شود در قالب طرح گردشگری پزشکی، از اروپا و آمریکا بیش از ۲۰ هزار گردشگر به ایران سفر کنند.

آناهید نیوز- دکتر مارک سرمدی در همایش ساماندهی و آغاز عملیات اجرایی طرح گردشگری پزشکی به عنوان کارگزار این طرح در آلمان و آمریکا بیان کرد: برای سرمایه‌گذاری در این زمینه آماده‌ایم و مطمئنیم این سرمایه‌گذاری به دلیل هزینه، ‌کیفیت و امنیت در ایران سودمند است.

 

photo_2017-08-09_12-04-46

 

وی با اشاره به پیش‌بینی که برای جذب ۲۰ هزار گردشگر سلامت در جریان اجرای این طرح توسط تنها کارگزار آمریکا و آلمان گفت:‌ می‌توانیم سرمایه‌گذاری سنگینی در اروپا، آمریکا و حتی استرالیا داشته باشیم، اما پیش‌زمینه آن تبلیغات برای معرفی تخصص و هزینه درمان‌های پزشکی در ایران است.

«سرمدی» با اشاره به مزیت‌های ایران برای جذب گردشگر پزشکی اظهار کرد: پزشکان ایرانی در سراسر جهان افراد خوشنامی هستند. در آلمان بیش از ۹۵ درصد روسای بیمارستان‌ها ایرانی هستند و متخصصان و فوق متخصصان زیادی در آمریکا ملیت ایرانی دارند. همین بزرگترین تبلیغ برای تخصص پزشکی کشورمان است. ضمن اینکه ایران یکی از امن‌ترین کشورهای خاورمیانه محسوب می‌شود و ما می‌توانیم جهان را متوجه این مزیت کنیم.

 

photo_2017-08-09_11-20-45

 

همایش سامان‌دهی و آغاز طرح اجرایی گردشگری پزشکی با حضور وزیر کار و کارگزاران ۳۷ کشور رونمایی شد. این طرح قرار است در ۱۷ بیمارستان ملکی سازمان تامین اجتماعی و ۵ بیمارستان خصوصی اجرا شود. هر یک از کارگزاران خارجی در جریان این طرح موظف هستند گردشگرانی را از کشور مبدأ برای درمان‌های پزشکی به ایران هدایت کنند.

 

photo_2017-08-09_11-20-48


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."