• تاریخ خبر : شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵
  • ساعت ۰۹:۴۵

جمهوری گربه ها در موزه هنری سن پترزبورگ روسیه!


جمهوری گربه ها در موزه هنری سن پترزبورگ روسیه!

عجیب ترین جمهوری جهان در موزه هرمیتاژ روسیه قرار دارد. جمهوری گربه ها با شهروندان گربه ای !

آناهید نیوز ـ موزه ارمیتاژ یا هِرمیتاژ  واقع در سن پترزبورگ روسیه، با ۳ میلیون اثر هنری (که البته همه به طور همزمان نمایش داده نمی‌شوند)، یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های جهان و از قدیمی‌ترین نگارخانه‌های هنری و موزه‌های تاریخ و فرهنگ بشری در جهان است. از جمله هنرمندانی که آثارشان نقاط قوت مجموعه هنر غرب در موزه ارمیتاژ هستند، می‌توان به میکل‌آنژ، لئوناردو دا وینچی، ونسان ون گوگ، پابلو پیکاسو و… اشاره کرد.

 

hermitage-postcard

 

 

imperial-throne-in-the-georgievsky-hall-in-the-winter-palace-in-st-petersburg

 

 

گربه های شهروند جمهوری گربه، از گربه هایی هستند که از شغل نگهبانی موزه هرمیتاز در برابر آسیب موش ها و دیگر حیوانات موذی بازنشسته می شوند. آنها پس از بازنشستگی به یک محوطه مخصوص گربه ها در باغ این موزه برده می شوند و باقی عمر خود را با عزت و احترام در آنجا اقامت می کنند. در سال های گذشته نام و آوازه جمهوری گربه موزه هرمیتاژ جهانی شده است و گردشگران بسیاری که برای بازدید از این موزه می روند سری نیز به این جمهوری می زنند.

 

 

05

 

 

08

 

 

02

 

 

TheHermitage14

 

 

10

 

 

12

 

 

11

 

 

13


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."