• تاریخ خبر : دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۰۱

حضور ایران در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اتریش


چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری (اوقات فراغت) وین با حضور تعدادی از آژانس ها و نمایندگان صنعت گردشگری ایران در پایتخت اتریش یکشنبه شب به کار خود پایان داد.

 آناهید نیوز- این نمایشگاه که از لحاظ بین المللی حایز اهمیت است که با حضور بیش از  ۸۵۰ شرکت از هشتاد کشور جهان برگزار شد، تعدادی از آژانس‌ها و شرکت‌های گردشگری ایرانی تلاش کردند تا با معرفی ظرفیت‌ها و ارایه بسته‌های سفر به بازدیدکنندگان و مخاطبان اتریشی و بین‌المللی، جاذبه‌های گردشگری و فرهنگ غنی ایران را به نمایش بگذارند.

 

 

وین

 

نمایشگاه گردشگری وین یک رویداد بین المللی برای تعطیلات ، سفر و تفریح است که دسترسی عموم مردم اتریش و حتی برخی از کشورهای همسایه را برای شرکت در نمایشگاه گردشگری در اتریش فراهم می آورد . و بیش از صد هزار بازدید کننده و هزاران نفر از کارشناسان صنعت گردشگری در یک رویارویی مستقیم برای اوقات فراغت تبادل نظر می کنند و سال به سال ، بازدیدکنندگان بیشتری در طیف بسیار گسترده تری از مقاصد خارجی و داخلی حضور می یابند .

از اهداف این نمایشگاه آشنایی شرکت های گردشگری با یکدیگر ، مشاوره دادن به مردم در خصوص سفر ، برگزاری شو و سخنرانی و…می باشد . در این نمایشگاه خریداران و فروشندگان در هر بخشی از صنعت کردشگری از آن دیدن میکنند و یا تولیدات و نو آوری های خود را به نمایش می گذارند و در برگیرنده فرصت های کاری در زمینه های تفریحی و حرفه ای می باشد.

در این رویداد مهم بین‌المللی که این نمایشگاه از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۳ ژانویه برابر با ۲۰ لغایت ۲۳ دی ماه در برگزاری شد.

«عبادالله مولایی» سفیر ایران در اتریش نیز ضمن بازدید از غرفه ایران در این نمایشگاه با نمایندگان شرکت‌ها و آژانس‌های مسافرتی ایرانی درباره زمینه‌ها و چشم‌انداز همکاری ایران و اتریش در حوزه گردشگری گفت وگو کرد.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."