• تاریخ خبر : پنجشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۰:۵۴

حضور ۲۵ تورگردان خارجی در تور آشنا سازی سفر به ایران


تور آشناسازی با جاذبه ها و پتانسیل های گردشگری ایران با حضور ۲۵ برگزار کننده تور بین المللی و به دعوت هلدینگ گردشگری مارکوپولو برگزار شد.

آناهید نیوز- ۲۵ تورگردان خارجی از ۱۴ کشور مختلف و برای آشنا سازی با ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری کشورمان به مدت ۸ شب مهمان کشورمان هستند تا بتوانند با تعریف تور های ترکیبی در توسعه گردشگری کشور و معرفی پتانسیل های ایران نقش مهمی را ایفا کنند.

 

 

1111

 

محسن کرابی،‏‏ مدیر تور های ورودی هلدینگ گردشگری مارکوپولو در گفت و گو با آناهید نیوز با اعلام این خبر توضیح داد: این گروه برای نخستین بار است که به کشور مان می آیند و هدف آنها آشنایی با جاذبه ها پتانسیل های گردشگری کشورمان و همچنین معرفی این جاذبه ها در کشور های مختلف است.

او ادامه داد: این گروه قرار است از جاذبه های استان فارس‏ ،اصفهان، تبریز، تهران، جلفا، کاشان، قزوین بازدید کنند و سپس به ارمنستان بروند.
کرابی بیان کرد: این گروه از کشور های اسپانیا‏، فرانس، صربستان، برزیل‏ سنگاپور، آفریقای جنوبی،ارمنستان، آلمان مهمان کشورمان هستند.
او گفت: این گروه تاکنون نشست های مختلفی را با مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان و فارس، انجام داده اند و از سایت های میراث فرهنگی،هتل و مراکز اقامتی مختلف بازدید کرده اند و قرار است که نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در نشستی با حضور مسئولان سازمان میراث فرهنگی مطرح کنند.

کرابی در توضیح اینکه نقطه نظرات این گروه تاکنون چه بوده است گفت: آنچه اعضای این گروه بیشتر برآن تاکید می کردند،تبلیغات گردشگری ایران توسط بخش دولتی است . این گروه معتقدند که بخش دولتی ایران در زمینه معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری ایران ضعیف عمل کرده است و باید شتاب خود را در این زمینه افزایش دهد. همچنین انها مهمانوازی ایرانیان را را بسیار ستودنی دانستند و از اینکه ایرانی ها به گردشگران لبخند می زنند و از آنها می خواهند که عکس به یادگار بگیرند مسرور بودند.

او در پایان صحبت هایش اشاره کرد این گروه ایران را به مقصد ارمنستان ۵ مرداد ماه ترک می کنند چرا که این گروه قرار است از جاذبه های گردشگری کشور ارمنستان هم بازدید کنند و تور ترکیبی ایران و ارمنستان را طراحی کنند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."