• تاریخ خبر : دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵
  • ساعت ۱۳:۵۳

خرید بلیت شرکت های هواپیمایی با کارت شتاب بانکی


یکی از شرکت های خدمات مسافرتی با کمترین سودامکان خرید بلیت شرکت های هواپیمایی با کارت شتاب بانکی را برای مسافرانی که قصد سفر به خارج از مرزهای ایران را دارند،فراهم کرد.

آناهید نیوز- شرکت خدمات مسافرت هوایی علی بابا که پیشتر با فروش بلیت های خرید شرکت های هواپیمایی داخلی در صنعت گردشگری مطرح بود، امروز در نشست با خبرنگاران که در محل این شرکت برگزار شد، از اضافه شدن خرید بلیت شرکت هواپیماهای خارجی با کارت بانکی شتابی خبرداد.

 

 

علی بابا

مجید حسینی نژاد، مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی علی بابا در این نشست گفت: از سال گذشته تا کنون در تجربه خرید بلیت داخلی ۱۲ برابر رشد کرده ایم و از سال گذشته تا کنون ارتباط نزدیکتری با مشتریان خود برقرار ساخته ایم.
وی با اشاره به یکی از مزیت های خرید آن لاین بیان کرد: خرید آن لاین بلیت در حقیقت شفاف سازی است و کسی نمی تواند قیمتی بالاتر از مجاز را ارئه بدهد.
او توضیح داد: در حال حاضر این شرکت به عنوان مرجع قیمت بلیت داخلی مطرح است و ازاین بابت بسیاری از دفاتر خدمات مسافرتی معترض هستند که مسافران قیمت را با این شرکت چک می کنند .

 
حسینی نژاد بیان کرد: قیمت های این شرکت قیمت های مصوب و استاندارد است.

 
در ادامه این نشست حسینی نژاد از استرداد چند دقیقه هزینه پرداخت شده و خرید بلیت با تخفیف خبرداد وعنوان کرد: فروشنده بیشتر بلیت شرکت های پروازی داخلی و خارجی هستیم.
او از اضافه شدن اقامتگاه ها و بسته سفر به خدمات آن لاین این شرکت خبرداد و گفت: رویای این شرکت این است که هر خانواده ایرانی با هر هزینه بتواند سفر را در سبد خانوار خود تعریف کند و این شرکت در نظر دارد در آماده کردن ایت بسته سفر به خانواده های ایرانی کمک کند.

 
حسینی نژاد در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره چگونگی انجام خدمات آن لاین گفت: استفاده ربات یکی از مزیت های این شرکت بوده است که این شرکت را به عنوان یک شرکت دانش بنیان در صنعت هوانوردی مطرح کرده است.

 
یادآور می شود،شرکت علی بابا خود را به عنوان نخستین شرکت فروش بلیت پروازهای داخلی و خارجی مطرح می کند، درصورتی که این اقدام مدت ها پیش توسط برند های مختلف صنعت گردشگری انجام شده است. همچنین مدت ها پیش به دلیل استفاده این شرکت از ربات به جای خرید وب سرویس شرکت های هواپیمایی با واکنش و اعتراض های مختلفی از سوی دست اندرکاران صنعت گردشگری روبرو بوده است.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."