• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۲:۰۹

خط هوایی ترکیش ،۷۰ پرواز از ۵ شهر ایران برقرار می کند


خط هوایی ترکیش با برقرار کردن پرواز به ۲۹۹نقطه  و ۱۲۰ کشور جهان عنوان رکوردار ترین خط پروازی، در دنیا را داراست.

آناهید نیوز- شب گذشته بیش از ۲۷۰ مدیرعامل آژانس مسافرتی مهمان سفره افطاری خط هوایی ترکیش در هتل اسپیناس پالاس بودند. در این مراسم که مدیرعامل خط هوایی ترکیش، معاون بازرگانی هواپیمایی جمهوری اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند.
زکریا کوراچام، مدیرعامل شرکت هواپیمایی ترکیش در تهران در این مراسم با اعلام این پیام که خط هوایی ترکیش هفته ای ۷۰ پرواز به ۵ نقطه از شهر های ایران دارد گفت: هواپیمایی ترکیش بیش از ۵ سال است که در ایران فعال است و در این مدت همکاری های خوب و مناسبی با مسئولان و آژانس داران ایرانی انجام شده است.

 

 

ترکیش

 

وی ادامه داد: هواپیمایی ترکیه با داشتن بیش از ۳۰۰ فروند هواپیما، بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان در ۵ سال گذشته بوده است.
مدیرعامل خط هوایی ترکیش در تهران افزود: ترکیش ایرلاین بیش از ۶۹ میلیون مسافر در سال ۲۰۱۶ را میزبانی کرده است. همچنین جز جوانترین ناوگان هوایی در دنیا است.
کوراچام توضیح داد: این خط هوایی به بیش از ۲۰۰ نقطه در دنیا پرواز دارد و از اینر و به عنوان برترین خط هوایی در اروپا شناخته می شود.
وی در این مراسم ازارائه خدمت ” مینی پورت” به عنوان یکی از خدمات جدید اتر کیش ایرلاین خبر داد.
در ادامه این مراسم محمدرضا خوشنویسان، معاون بازرگانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از همکاری با خط هوایی ترکیش اظهار خرسندی کرد و گفت: ترکیش یکی از بهترین خط های هوایی است که توانسته بهترین همکاری ها را در سطح بین المللی نگه دارد.
یادآور میشود در پایان این مراسم از آژانس های برتر تجلیل شد


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."