• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۵
  • ساعت ۰۷:۴۶

خلاق ترین روش های ترانسفر هتل در دنیا


به راستی فکر می کنید هیجان انگیزترین راه رسیدن به هتل چگونه است ؟

آناهید نیوز_ در فهرست زیر نگاهی داشته ایم به چند مورد از هیجان انگیز ترین شیوه های رسیدن به هتل.

 

عمان،هتل Six Senses Zighy Bay

آناهید نیوز_ اگر قایق های با موتور جت و یا جیپ سواری از میان کوه ها و صحراها ، به نظر شما به اندازه کافی جذاب نیستند ، شما می توانید یک ورود دراماتیک از ارتفاع ۲۰۰۰ فوتی با یک پالاگلایدر داشته باشید .

 

005418-paragliding-arrival

 

مالدیو،جزیره Dhoni

می خواهید به یک جزیره خصوصی بروید ، می توانید با یک پرواز ۲۵ دقیقه ای از پایتخت مالدیو به آنجا برسید و یا یک دریانوردی ۵ ساعته با کشتی های چوبی سنتی به اسم Dhoni را تجربه کنید ! انتخاب با شماست.

 

Wooden-Sailboat-Hotel-Transfer-Source-bbc.com_

 

هنگ کنگ ، هتل Peninsula

این هتل تنها هتل هنگ کنگ با باند مخصوص هلیکوپتر است و مهمانان می توانند از فرودگاه هنگ کنگ تا هتل را با هلیکوپتر برند Aerospatiale تفریح کنند .

 

002554-21-The-Peninsula-Exterior-helicopter

 

انگلستان ، هتل Burgh Island

با این تراکتور دریایی هیدرولیک می توانید در مسیر گذرگاهی که با جذر و مد دریا شکل می گیرد به هتل برسید . این هتل به سبک Art Deco  طراحی شده است و در سواحل Devon جنوبی با فاصله چند دقیقه ای از جذر و مد کامل دریا قرار گرفته است.

 

Hydraulic-Sea-Tractor-Source-bbc.com_

 

دوبی ، هتل Jumeirah Burj Al Arab

بازدید کنندگان می توانند در امتداد خلیج زیبای فارس با هر نوع خودرو لوکسی که درخواست کنند به هتل برسند ( بعضی ها علاقه مند به  BMW سری ۷ هستند و بعضی دیگر Rolls Royse Phantom را ترجیح می دهند )

 

dubais_burj_al_arab_hotel__4587-800x484


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."