• تاریخ خبر : دوشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۰:۵۱

رئیس سازمان میراث فرهنگی:سفرهای نوروزی تا چهارم فروردین از مرز ۲۲ میلیون نفر – شب گذشت


رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: مسافرت های نوروزی از ۲۷ اسفند تا چهارم فروردین از مرز ۲۲ میلیون نفر – شب گذشت.

آناهید نیوز-علی اصغر مونسان در بدو وورد به خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دیدار با مردم، استاندار و بازدید از مناطق عملیاتی و نقاطی که زائران راهیان نور به آن سفر می کنند و احترام به شهیدان هدف از سفرم است.

 

 

سفر نوروزی

 

وی افزود: خوشبختانه از ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین از مسافرت ها مرز ۲۲ میلیون نفر- شب عبور کردیم که رشد ۱۱ درصدی داشته و عدد بسیار خوبی است و همچنان سفرها ادامه دارد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور تصریح کرد: عددهایی که در مناطق تاریخی و آثار باستانی ثبت شده خیلی بالا است و رکورد محسوب می شود و خوشبختانه نشان دهنده افزایش سفر است.

مونسان بیان کرد: سفر گردشگران خارجی هر چند نسبت به سال های گذشته کمتر بوده البته نسبت به سال قبل رشد داشته و امیدواریم تا نیمه دوم ادامه پیدا کند.

وی خبر داد: با استاندار خوزستان در حال رایزنی هستیم تا طرح تعطیلات زمستانه را اجرا کنیم چون به رونق گردشگری در مناطق جنوبی کشور کمک می کنند چون ایام خوب آنها در نیمه دوم سال است و با این طرح رونق خوبی برای استان های جنوبی دارد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در پایان عنوان کرد: خوزستان جزو پنج استان کشور در زمینه سفرهای نوروزی است. مازندارن اولین استان و گیلان و خراسان رضوی نیز جزو پنج استان اول هستند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."