• تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۲:۰۴

رایزنان فرهنگی “نمایندگان افتخاری گردشگری” می شوند


معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی عنوان کرد: براساس توافقی که انجام شده است رایزنان فرهنگی به عنوان نمایندگان افتخاری گردشگری فعالیت می کنند.

آناهید نیوز- ولی تیموری بیان کرد: رایزن های فرهنگی به عنوانی یکی از بخش های ما که در سفارت  خارجی کار می کنند هستند و طبیعتا در کشور های مختلف رایزن های فرهنگی زیر نظر سفارت جمهور ی اسلامی  ایران کار می کنند.

 

 

معاون

 

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار آناهید نیوز توضیح داد: با وزارت امور خارجه توافقی را به امضا رساندیم و براساس آن  برنامه استراژی اطلاع رسانی و فعالیت های بازار یابی  در کشور های مختلف در حال تنظیم هستیم .

او ادامه داد:  یکی از بخش هاییآن این است که رایزن های فرهنگی را با این موضوع درگیر کنیم وتفاهم نامه ای با ساز مان فرهنگ و ارتباطات انجام شده است که رایزن های فرهنگی ما در کشور های مختلف به عنوان رایزن های و نمایندگان افتخاری گردشگری  کشور  هم فعالیت های داشته باشند

تیموری توضیح داد: این تفاهم نامه  با نظام مند شدن و داشتن چار چوب در حال امضا با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی است و صرفا نمی خواهیم در حد یک نامه باقی بماند.با امضا این تفاهم نامه  تمامی بند های آن اجرا میشود و رایزنان  فرهنگی با حکمی  که از رئیس سازمان میراث فرهنگی می گیرند افتخاری در اختیار گردشگری خواهند بود

او درباره نحوه فعالیت نمایندگان افنخاری گردشگری در سفارتخانه های ایران درسراسر جان گفت: قطعا در کنار فعالیت های رایزنان فرهنگی در تشریح و تبین برنامه ها و سیاست های گردشگری کشورمان انجام خواهد شد که نتیجه بخش تر خواهد بود.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."