• تاریخ خبر : یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
  • ساعت ۰۹:۲۶

رسیدگی معاونت گردشگری به شکایات مسافران در تمام ایام نوروز


معاون گردشگری استان تهران گفت: کمیسیون رسیدگی به شکایات معاونت گردشگری بدون تعطیلی در تمام ایام نوروز ۹۸، آماده ثبت و رسیدگی درخواست‌های مسافران و گردشگران است.

آناهید نیوز- شهرام علیمحمدی معاون گردشگری استان تهران با اعلام اینکه استان تهران با داشتن بیش از ۲۱۰۰ دفتر خدمات مسافرتی بیشترین اجرای تورهای نوروزی را دارد گفت: با طرح‌های نظارتی که پیش از آغاز سفرهای نوروزی صورت گرفت انتظار می‌رود سال ۹۸ با کاهش شکایات مسافران روبرو باشیم.

 

 

سفر

 

علیمحمدی ادامه داد: رسیدگی به شکایات با حضور کارشناسان خبره معاونت گردشگری و نمایندگان بخش خصوصی انجام می‌شود و تمام تلاش معاونت گردشگری استان این است که با رعایت قوانین و استاندارهای تعریف شده خاطرات خوبی را برای گردشگران ثبت کنیم.

 

معاون گردشگری استان تهران با بیان اینکه برخورد قهری با دفاتر خدمات مسافرتی اولین و تنها اقدام کمیسیون رسیدگی به شکایات نیست تاکید کرد: تلاش کارشناسان این کمیسیون بر حل و فصل دعاوی بین مسافر و دفاتر خدمات مسافرتی است چون تعلیق هر دفتر خدمات مسافرتی تعطیلی یک بنگاه اقتصادی کوچک با حدود ۱۰ کارمند است.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."