• تاریخ خبر : یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۲:۲۱

رونمایی از سامانه آژانس های مسافری قطار


سامانه های جامع آژانس ها ومسافری قطاربرای تسهیل خرید بلیت رونمایی شد

 آناهید نیوز- قائم مقام مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از رونمایی سامانه جامع آژانس ها و سامانه جامع مسافری برای تسهیل خرید بلیط قطارهای مسافری و گردشگری به آدرس www.pcs.rai.ir خبر داد .

 

 

MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

« احمد خدایی » افزود: در دنیا گردشگری با قطار به مدت یک یا ۲ هفته با استقبال خوبی مواجه شده و اخیرا راه آهن ایران نیز اقدام به راه اندازی قطارهای گردشگری کرده است.

وی افزود: نوروز امسال قطار گردشگری در استان خوزستان راه اندازی شد که با استقبال گردشگران همراه بود و دومین قطار گردشگری بین تهران تا سواد کوه راه اندازی شده و آخر هفته این قطار از تهران به سواد کوه سیر می کند تا گردشگران زیبایی های این منطقه را از داخل قطار ببینند.
خدایی افزود: از این قطارها معمولا به عنوان هتل های متحرک استقبال خوبی می شود و به همین منظور راه آهن درصدد راه اندازی و توسعه قطارهای گردشگری در ایران است.
به گفته وی، راه اندازی این سامانه ها در دولت الکترونیک خدمات حمل و نقل ریلی را برای مسافران و گردشگران تسهیل می کند و مسافران از آخرین وضعیت کیفی قطارها با استفاده از این سامانه ها مطلع می شوند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."