• تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
  • ساعت ۱۱:۵۷

سازمان میراث فرهنگی استان تهران از آناهید نیوز تقدیر کرد


مشاور رئیس سازمان و مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان تهران با ارائه لوح سپاس از فعالیت های پایگاه خبری آناهید نیوز در جهت معرفی وافزایش آگاهی عمومی در شناخت صحیح از جاذبه های گردشگری تقدیر و تشکر کرد.
 آناهید نیوز- در بخشی از این لوح که به امضای رجبعلی خسروآبادی رسیده است آمده است:
ملت بزرگ، تمدن ساز و فرهنگ آفرین ایران ماندگاری و تعالی فرهنگ ، هویت و گذشته خویش را وام دار همت و تلاش مردان و زنانی است که وجود خویش را وقف صیانت و معرفی جاذبه های فرهنگی و طبیعی این مرز و بوم نموده اند.

 

 

لوح تقدیر

 

برخود می دانیم از سرکار عالی و سایر عزیزان فعال در خبرگزاری آناهید نیوز که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بردوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامع کردند صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم. بی گمان افزایش آگاهی عمومی جامعه در شناخت صحیح از جاذبه های گردشگری کشور ، رسالت این اداره کل را دررسیدن به هدف گردشگری پایدار تسهیل خواهد نمود.

امید است در عرصه خبر حافظ میراث گرانبهای این سرزمین کهن باشید و توفیقات روز افزون شما را در اعتلای ایران اسلامی در سایه توجهات حضرت ولی عصر”عج” از خداوند متعال مسئلت می نمایم.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."