• تاریخ خبر : دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
  • ساعت ۱۶:۵۱

سفر با تور دور سوئیس ؛ کشف صحنه هایی بی همتا ازطبیعت


سوئیس برای کوه‌ها، ساعت‌ها، شکلات، پنیر و بی طرفی سیاسی خود شناخته شده است، رشته کوه‌های زیبای آلپ در سوئیس یک مکان دیدنی برای بازدید هستند؛اگر شما به دنبال کشف بهترین های سوئیس تنها در یک مسیر هستد، تور بزرگ سوئیس را انتخاب کنید.

آناهید نیوز- سوئیس کشوری است با سیاست جمهوری فدرال و از ۲۶ ایالت تشکیل شده‌است که «کانتون» خوانده می‌شوند. پایتخت سوئیس شهر برن است و قطب‌های اقتصادی این کشور دو شهر جهانی ژنو و زوریخ هستند. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و درآمد سرانه در این کشور با ۳۹ هزار دلار برای هر نفراز بالاترین‌ها در جهان است. سوئیس کشوری چندزبانی است و در آن چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش به رسمیت شناخته می‌شوند. سوئیس دارای سابقهٔ طولانی بی‌طرفی در مناسبات جهانی است به طوری که این کشور از سال ۱۸۱۵ تاکنون وارد هیچ جنگی نشده‌است.

 

 

ژنو

 

این کشور مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی چون صلیب سرخ و سازمان تجارت جهانی است. یکی از دو دفتر اروپای سازمان ملل نیز در این کشور و در شهر ژنو قرار دارد.برای بازدید از این کشور کافی است تور بزرگ سوئیس را که وزارت گردشگری سوئیس پیشنهاد داده است را انتخاب کنید.
تور بزرگ سوئیس شما را با سرعتی مناسب از زیباترین نواحی کشور با گستره ای بیش از هزارو ۶۰۰ کیلومتر می گذرد، در طول سفر حین عبور از پنج گذرگاه کوهستانی در آلپ با چهار ناحیه زبانی مختلف، یازده میراث جهانی یونسکو، دو ذخیرگاه زیست بوم و ۲۲ دریاچه روبرو خواهید شد.از ابتدا تا انتها از سفری فراموش نشدنی و پرماجرا لذت ببرید.
ژنو
پشت صحنه بی همتا طبیعی اش، با ترکیبی از تجربیات فراموش نشدنی که بطور گسترده ارایه می شود، ژنو را به عنوان یک شهر و مقصد استراحتی با کیفیت برتر متمایز می کند. ژنو برای دومین بار در” رده شهر و مقصد استراحتی پیشرو اروپایی ۲۰۱۵ ” جایزه مسافرتی معتبر جهلنی WTA را در یافت کرده است که در صنعت گردشگری از آن به عنوان اسکار گردشگری یاد می کنند.

 

 

برن

 

برن
برن جذابیت های فراوانی دارد. ناحیه تاریخی عجیب و جالب آن یک میراث جهانی یونسکو ، توسط رودخانه Aare قاب گرفته شده و چشم انداز های دیدنی . جذابی را از آلپ ارائه می کند. منطقه تاریخی منحصربه فرد آن گواهی از معماری قرون وسطی است. بیش از شش کیلومتر گذرگاه های طاقدار به بازدید کنندگان اجازه قدم زدن و خرید در هر آب و هوایی را مکی دهد. با قرار گرفتن برن در قلب سوییس و اروپا امکان دسترسی راحت توسط خودرو شخصی، قطار یا هواپیما مهیاست و نقطه آغاز ایده آلی برای سفر به سر تاسر سوئیس است.

GSTAAD
منطقه تعطیلات گستد، از اعتبار بالیی در سطح بین المللی برخوردار است. با این وجود، هویت مناطق جذاب آلپی و سنت های اصیل خود را حفظ کرده است. روستا های ساده آلپی با کلبه های ییلاقی در میان دریاچه ها و کوه ها و.اقع شده اند. بازدید کنندگان فعالیت های متنوعی در اوقات فراغت خواهند یافت که شامل تله کابین هایی که تا ۳ هزار متر بالاتر از سطح دریا بالا می روند.

 

 

اینترلاکن

 

 

اینتر لاکن
اینترلاکن را در یک جمله می توان تمام سوییس تعریف کرد.در منطقه اینتر لاکن، شما سوئیس را بهتر از جاهای مشابه تجربه می کنید. در Lakeland ودر پای قلیه های سه گانه معروف جهانی EIGER، MOMCH،JUNGFRAUقله های سفید پوش برخاسته در مقابل نخل ها، سواحل خرامان، چو پانان و صنعتگران با جستجو گران آدرنالین، ماجراجویان و خریداران مشتاق وقرن هاهمگی در هم آمیخته می شوند. آداب و رسوم کهن با برنامه های درجه یک و عالی که مورد تقاضای بین المللی است به هم می پیوندند.

 

 

لوسرن

 

لوسرن
منطقه لوسرن ودریاچه لوسرن با شهر های معروف جهانی لوسرن و روستا های کنار دریاچه Weggis و vitznau در ساحل دریاچه لوسرن در جبهه آفتابی جنوبی کوه RIGI انواع تجربه های نو را ارایه می کننند. ایده های نو و متفاوت با KKL LUZERN (مرکز فرهنگی و همایش لوسرن) به اندازه مکان هایی که قزن ها بازدید کنندگان و مهمانان را به خود جذب کرده اند، بخشی از شهر هستند.

 

 

زوریخ

 

زوریخ
زوریخ ، کلان شهری با سبک زندگی خاص در کنار آب، وفور عالی از جاذبه ها ،تورهای گشت و گذار از میان ناحیه تاریخی شهر، سرخوشی خرید در طول خیابان مشهور Bahnhofstrasse، هنر، فرهنگ، شبزنده داری و بهترین لذت های خوراکی را ارائه می کند.گشت دریاچه زوریخ با کشتی های تفریحی تا شهر قرون وسط Rapperswil، سیاحت آبشارهای زاین و یخچال معروف کوه Titlis و شگفتی در منظره چشم انداز کوه RIGIرا تجربه کنید.تمامی این زیبایی ها می تواند در زوریخ به واقعیت تبدیل شود.
بام اروپا
JUngfraujochبام اروپا برجسته ترین نقطه از سایر نقاط تعطیلات سوییس است. مرتفع ترین ایستگاه راه آهن اروپا در ارتفاع ۳ هزارو ۴۵۴ متری از سطح دریا است. بازدید کنندگان به یک سرزمین شگفت انگیز در ارتفاعات آلپی از یخ، برف و صخره که از سکوی چشم انداز برفراز یخچال Aletsch یا در کاخ یخی آن را تحسین می کنند، دسترسی دارند. سفر راه آهن به JUNGFRAUJOCH تجربه ای است که از میان EIGER،Monch هدایت می شود. در ایستگاه میانی Eismeer، بازدید کنندگان می توانند از چشم انداز با شکوه لذت ببرند.

 

 

سوئیس

 

Titlis
کوه Titlis یکی از شناخته شده ترین مکان های گشت و گذار در کوهستان های سوییس است. سفر با تله کابین های اتوبوسی چرخشی”Rotair” اوج گرفتن بر فراز یخچال با “Ice flayer” بازی با برف در Glacier park”” و ” Titlis Cliff Walk” مرتفع ترین پل معلق در اروپاست.Titlis Xpress” “و “ROtair ” شما را به بالای کوه Titlis در کمتر از ۳۰ دقیقه فقط با یکبار تعویض وسیله حمل و نقل منتقل می کندو تله کابین های Tittlis همچنین terrace hotel و ۶۵ آپارتمات T Ittlis Resort را داره می کند.

کابیانی- آناهید نیوز


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."