• تاریخ خبر : شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۳۶

سفر به شهر وان؛ شهر گربه ها و صبحانه


شهر وان با جزیره کوچک اما زیبا و چشم‌نواز آکدامار، همراه با ساحلی دیدنی و غذاهای خوش‌طعم ترکی از مسافران خود میزبانی می‌کند

آناهید نیوز-شهر گردشگری وان، جاذبه های دیدنی فراوانی دارد و از جمله می توان به دریاچه وان اشاره کرد که بزرگ ترین دریاچه کشور ترکیه محسوب می شود.

 

van

 

این شهر، دیدنی های دیگری چون قلعه وان و کتیبه تاریخی و ۲۵۰۰ ساله خشایارشاه در دیوار این قلعه، در اطراف وان به چشم می خورند.

در مجموع باید بدانید که وان شهر بسیار کوچکی است و نمی توان انتظار امکانات چندانی از این شهر داشت، با این حال برای یک سفر خارجی دو سه روزه، مقصد جالبی به نظر می رسد. ضمن این که بسیاری از ایرانی ها، شهر وان را برای خریدی ارزان و مناسب انتخاب می کنند تا از تخفیف های قابل توجه مراکز خرید و قیمت های مناسب اجناس بهره ببرند.

غنی‌ترین و مشهورترین صبحانه‌‌ی ترکیه متعلق به شهر وان است. گربه‌های وان هم شهرت جهانی دارند و از جاذبه‌های اصلی گردشگری این شهر محسوب می‌شوند.

 

 

وان2

 

 

با تورهای مسافرتی به وان بروید
ثبت نام در تورهای آژنس‌های مسافرتی باصرفه‌تر از سفر انفرادی است. چون این آژانس‌ها هتل‌ها را گارانتی می‌کنند و هزینه‌ی هتل برای مسافر کمتر می‌شود. هم‌چنین آژانس‌های گردشگری مسافران را بیمه می‌کنند و این خود یکی از مزیت‌های این تورها است. هم‌چنین امروزه با توجه به وضعیت امنیتی ترکیه به‌صورت انفرادی سفر کردن می‌تواند مشکلاتی را برای شما به‌همراه داشته باشد.

وان و ترکیه همرز با ایران است از این روما به شما سفر با مارکوپولو را پیشنهاد می کنیم که برند و نامی معتبر در برگزاری تورهای ایرانگردی و سفر های داخلی دارد.

این گروه سفر با تور به وان  را طراحی و در سایت خود قرار داده است.

 برای اطلاعات بیشتر برای سفر به وان می توانید به سایت www.iranmarcopolo.ir مراجعه یا با شماره تلفن۴۱۶۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان مارکوپولو حتما سفرپر خاطره ای را برایتان رقم خواهند زد.

 از خاطرات و سفرنامه هایتان به وان  برای ما بنویسید؛به نام خودتان منتشر خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."