• تاریخ خبر : سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۲:۳۳

عیدی های خود را از نمایشگاه عیدانه بخرید/ گشایش بیست و نهمین نمایشگاه صنایع دستی


بیست و نهمین نمایشگاه صنایع دستی صبح امروز با حضوراسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

آناهید نیوز- در این نمایشگاه ۱۹۰ غرفه با حضور هنرمندان صنایع دستی از ۳۱ استان کشور برپاست و هنرمندان به ارائه محصولات خود در زمینه های مختلف گلیم، گبه، سفال، شیشه، دارایی بافی، شعربافی، زیورآلات سنتی، حصیربافی و دیگر رشته های صنایع دستی می پردازند.

 

 

صنایع دستی

 

بخشی از این نمایشگاه به خانه ایرانی اختصاص یافته. در این غرفه به مخاطبان نشان داده شده که چطور در چیدمان خانه های خود از صفر تا صد می توانند از فرآورده‌های دستی ایرانی استفاده کنند.

همچنین در این نمایشگاه برای نخستین بار غرفه ای به مُد ایرانی اختصاص داده شده تا مخاطبان با انواع پارچه های ایرانی چون شعربافی و دارایی بافی که از آن برای دوخت انواع مانتو بهره برده شده، آشنا شوند.

بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی و دومین نمایشگاه عیدانه از ۱۵ تا ۱۸ اسفندماه در سالن ۵ و ۱۳ محل دائمی نمایشگاه های تهران برپاست و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ بعدازظهر به آن مراجعه کنند.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."