• تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۷:۴۵

مجمع عمومی جامعه هتلداران خراسان رضوی برگزار می شود


رییس اتحادیه هتلداران استان خراسان رضوی از برگزاری مجمع عمومی پس از ابلاغ اساسنامه نهایی که به زودی انجام می پذیرد،خبرداد.

آناهید نیوز_ محمد قانعی با اشاره به تغییرات شرایط کاندیداها در اساسنامه جدید گفت: اساسنامه نهایی مشترک جامعه هتلداران که اخیرا مورد تائید معاون گردشگری و رئیس و نایب‌رئیس جامعه هتلداران ایران قرار گرفته است، و باید ابتدا توسط سازمان میراث فرهنگی کشور به استانها ارسال و پس از بررسی نهایی، مجامع عمومی برگزار شود.

 

«محمد قانعی»در خصوص لغو مجدد برگزاری مجمع عمومی جامعه هتلداران خراسان رضوی که قرار بود فردا برگزار شود، ابراز داشت: به هر صورت موضوع تدوین اساسنامه، نیازمند بررسی‌های حقوقی دقیقی از جانب هیات بررسی است که طبعا زمان زیادی می‌برد؛ البته در این میان تغییرات به وجود آمده در راس مدیریت میراث فرهنگی و گردشگری استان نیز مزید بر علت شد.

 

وی افزود: بسیار امیدوارم تا پس از ابلاغ اساسنامه و بررسی نهایی توسط هیات موسس، مجمع عمومی و انتخابات جامعه هتلداران استان خراسان رضوی در اسرع وقت و تا پایان سال ۹۶، برگزار شود.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."