• تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۰:۲۵

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی خبر داد:ارائه تخفیف ۵۰درصدی در تمام فصول برای بازنشستگان/ افزایش قیمت در نوروز نداریم/تبدیل ۴ هتل به پایلوت گردشگری سلامت


مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با اشاره به تخفیف ۵۰درصدی برای بازنشستگان در تمام فصول برای استفاده ا ز گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی گفت: نرخ هتل های ما براساس مصوبه سازمان میراث فرهنگی و اتحادیه هتلداران هر استان در مهرماه هر سال مشخص می شود و برای نوروز هیچ افزایش قیمتی نداریم.

آناهید نیوز- مهرداد تاوتلی درادامه به گردشگری سلامت اشاره کرد و توضیح داد:چهار هتل میگون، چالوس، میناب و گرگان به طرح گردشگری سلامت اختصاص داده شده و از میان هتل گرگان و هتل چالوس به عنوان پایلوت های سلامت انتخاب شده اند و قرار است آنهابا همکاری بیمارستان‌های تامین اجتماعی به فعالیت بپردازند.

 

 

photo_۲۰۱۹-۰۳-۱۳_۱۳-۴۷-۴۹

 

 

او در ادامه به ضریب اشغال هتل های ایرانگردی و جهانگردی اشاره کرد و گفت: ۸۴ درصد ظرفیت اشغال هتل‌های ما در پیش‌ فروش نوروزی امسال به فروش رسیده و به نوعی سال خوبی را برایمان رقم خورده است. در ابتدای سال برای شرکت سود هشت میلیارد تومان را پیش‌بینی می‌کردیم که حالا با گذشت ۱۱ ماه از سال ۲۰ درصد نسبت به پیش‌بینی‌مان سودمان افزایش داشته است. همچنین برای سال آینده پیش‌بینی این است که به سود ۱۰ میلیارد تومان برای شرکت برسیم.

 

تاوتلی بیان کرد: در راستای سیاست‌های سال آینده شرکت قرار است در منطقه هزار جریب اصفهان یک هتل پنج ستاره را به مجموعه هتل‌های خود اضافه کنیم. در آن منطقه ما ۲۰ هزار متر زمین داریم و بازدهی سرمایه‌ای ما سه تا پنج سال به شمار می‌آید بر همین اساس تصمیم به ساخت این هتل گرفته‌ایم که بعد از عید کارهای ساختش آماده می‌شود. همچنین در پارک ایل گلی تبریز قرار است ۳۶ ویلای چوبی که با کانسپت پارک همخوانی داشته باشد، به مجموعه اتاق‌های ما اضافه شود.

 

تاوتلی در ادامه اظهار داشت: در طول سال گذشته سعی کردیم در ادامه فعالیت‌های خود بحث بازسازی، مرمت و نوسازی هتل‌ها را داشته باشیم و بر همین اساس ۲۱ ستاره برای هتل‌ها بگیریم که ستاره‌های واقعی بودند که بر اساس سخت‌گیری‌های تازه سازمان میراث فرهنگی در این حوزه داده شده است. همچنین ۱۰ هزار و ۵۰۲ ساعت آموزش به همه اعضای هتل از مدیرعامل تا کوچکترین اعضا داده شده است که نشان از اهمیت این موضوع برای ما دارد. ما آموزش را در سه بخش اجباری می‌دانیم که یکی از آنها ایمنی و آتش‌نشانی بوده و مرتب هر سه ماه دوره‌هایی برای آن برگزار می‌شود. همچنین آموزش بهداشت یکی از اصلی‌ترین آمزوش‌های ما بوده و از شاخصه‌های اصلی ما به شمار می‌آید. علاوه بر این موارد آموزش ارتباطات و مشتری‌مداری از جمله بخش‌های اجباری در بخش آموزش کارکنان و اعضا است.

 

وی افزود: خوشبختانه امسال ضریب اشغال هتل‌های ما به ۶۴ درصد رسیده که نسبت به سال گذشته ۸ درصد در این موضوع رشد داشتیم. این امر حاصل بالا بردن کیفیت خدمات و  کار کردن با سیستم‌های فروش تازه و همکاری با آژانس‌های مختلف است. همچنین با دانستن این موضوع که یکی از معضلات گردشگری ما این است که همه در تعطیلات خاصی به سفر می‌روند و در مواقع دیگر ظرفیت هتل‌ها خالی می‌مانند، تورهای بازنشستگان را با کاهش قیمت در زمان های کم سفر در نظر گرفتیم که این موضوع در افزایش ضریب اشغال اتاق‌های ما به شدت تاثیرگذار بود.

 

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره راه‌اندازی بخش صدای مشتریان برای مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی توضیح داد: این بخش یکی از بخش‌های مورد توجه ما برای ارتقای کیفیت و میزان رضایتمندی مشتریان است به نوعی که از مشتریان بعد از اتمام سفرشان ۱۰ سوال مشخص پرسیده می‌شود و میزان رضایت‌مندی آنها بر اساس جواب‌ها تعیین می‌شود بر این اساس ۷۱ درصد رضایت مشتریان را داشتیم که البته قسمت زیادی از نارضایتی مشتریان مربوط به قدیمی بودن ساختمان‌های هتل‌های ماست که البته در دنیا این موضوع ایرادی به هتل به شمار نمی‌آید. صنعت هتلداری و گردشگری نمونه‌ای از تاریخ و فرهنگ یک کشور است و هتل‌های ما نیز بر همین اساس ایجاد شده‌اند.

امیرفرشید پورمختار ( معاون سرمایه گذاری و توسعه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی) نیز در این نشست بیان کرد: یک ابتکار تازه شرکت ما ایجاد آ‌ژانس مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی بوده که در راستای سیاست خدمت‌رسانی به بازنشستگان ایجاد شده است. شهرهای مشهد، قشم، کیش بیشترین درخواست بازنشستگان برای اقامت در هتل‌های ما را دارند که متاسفانه ما در این سه مقصد هتلی نداریم ولی در شهرهایی که هتل‌های ما وجود دارد میزان خدمات‌دهی به بازنشستگان که با تخفیف ۵۰ درصدی در هتل‌های ما ساکن می‌شوند هیچ تفاوتی با میهمانان معمولی ندارند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."