• تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۱۳

مدیرکل میراث فرهنگی سمنان، بازداشت کارکنان این اداره کل را تایید کرد


مدیرکل میراث فرهنگی سمنان درحالی بازداشت کارکنان این اداره کل را تایید کرد که گفته می‌شود این امر به دلیل مسائل مالی است.

آناهید نیوز- درحالی که دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از بازداشت دو نفر از کارکنان میراث فرهنگی سمنان خبر داده‌ است، محمد جهانشاهی (مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان) با تایید این خبر گفت: دو نفر از کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان به علت برخی تخلفات به مراجع قضایی احضار شده‌اند.

 

 

35

 

 

او با اشاره به آنکه این دو نفر برای ارائه پاره‌ای از توضیحات احضار شده‌اند، گفت: یکی از این افراد رییس یکی از شهرستان‌های استان سمنان است و دیگری کارمند بخش مالی اداره کل میراث و گردشگری سمنان است که حدود یک هفته پیش بازداشت شدند.

به گفته جهانشاهی، هنوز جزئیات و دلیل اصلی بازداشت کارکنان اداره کل میراث و گردشگری سمنان مشخص نیست و در انتظار اعلام رسمی از سوی مقامات قضایی هستیم.

شنیده‌ها حکایت از آن است که احتمال می‌رود این بازداشت‌ها به دلیل برخی مسائل مالی و ارائه پاره‌ای توضیحات در این خصوص باشد.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."