• تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
  • ساعت ۰۹:۴۳

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران عنوان کرد:کاهش زمان رسیدگی به شکایات مسافران نوروزی


دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت :کمیته رسیدگی به شکایات معاونت گردشگری استان تهران از ۲۷ اسفند تا۱۷ فروردین ماه آماده دریافت شکایات حضوری مسافران نوروزی است.

آناهید نیوز- بزرگ نیا با بیان اینکه شهروندانی که قصد سفر در قالب تورهای برنامه ریزی شده از دفاتر خدمات مسافرتی را داشته اند تاکنون خرید خود را انجام داده اند، افزود : حالا زمان آن رسیده تا نظارت بر اجرای تعهدات مدیران دفاتر خدمات مسافرتی با دقت و سرعت بیشتری صورت پذیرد.

 

 

آژانس های مسافرتی

 

او افزود : برای تسهیل و سرعت بخشیدن به روند رسیدگی به شکایات مسافران نورزی از ظرفیت بدنه کارشناسی در بخش خصوصی و صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استفاده شده است.

بزرگ نیا گفت : رضایت و آسودگی خاطر شهروندان از سفرهای نوروزی خط قرمز ما در استان تهران است و دفاتر خدمات مسافرتی موظف به اجرای تعهدات خود است.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران از شهروندان خواست تا هرگونه شکایت از نحوه اجرای تورهای نوروزی را بلافاصله به معاونت گردشگری استان تهران به نشانی خیابان کریم خان – خیابان استاد نجات الهی جنوبی نبشس خیابان ارشد معاونت گردشگری استان تهران اعلام کنند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

یک فکر در “مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران عنوان کرد:کاهش زمان رسیدگی به شکایات مسافران نوروزی”

  1. خسته نباشید ممنون به خاطر این مطالب
    مفید

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.

" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."