• تاریخ خبر : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۱:۳۰

معاون جدید رییس‌جمهور: تیم ندارم


معاون جدید رییس‌جمهور درباره‌ی انتقال مدیران کیش به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: همه‌ آن‌هایی که از سوابق بنده اطلاع دارند، می‌دانند که من هیچ تیمی ندارم و تیم‌گرا هم نیستم.

آناهید نیوز- علی‌اصغر مونسان در جمع خبرنگاران مبنی بر این‌که آیا در چارت این سازمان در دور جدید قرار است از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش استفاده شود و یا با همین بدنه‌ی مدیریتی و کارشناسی برنامه‌های ضربتی که اشاره کردید ادامه خواهد یافت؟ اظهار کرد: هرکسی که در کنار بنده نقش ایفا کند و اهدافی که تعیین شده را اجرا کند، حتما همکار خوبِ من خواهد بود. همکاران سابق با سابقه‌های زیادی که در این سازمان حضور دارند را یک ظرفیت می‌دانم. حتما از ترکیب نیروها استفاده می‌کنیم تا دوره‌ی تحولگرایی را در این سازمان رقم بزنیم.

 

 

مونسان2

 

وی ادامه داد:: باید بتوان سه حوزه‌ی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در این سازمان هم‌افزا کنیم و در کنار هم قرار دهیم و گردشگری را هم‌پای میراث فرهنگی و صنایع دستی رشد دهیم. اعتقاد دارم بخش گردشگری می‌تواند در بسیاری از شهرهای کوچک و استان‌ها موجب خیر و برکت شود و درآمدازیی و اشتغالزایی داشته باشد. ما امیدواریم این سازمان نقش جدی در تولید ناخالص ملی کشور ایفا کند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."