• تاریخ خبر : چهارشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۲۴

معاون گردشگری: بازنگری در قیمت بلیت هواپیما برعهده ما نیست


معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی بازنگری در باره قیمت بلیت هواپیما را مربوط به سازمان هواپیمایی دانست.

آناهید نیوز- ولی تیموری در پاسخ به اینکه روند افزایش دلار باید برر وی پرواز های داخلی تاثیر می گذاشت ولی اکنون بر روی پرواز های داخلی هم تاثیر گذاشته و سفر های داخلی روند روبه کاهش گرفته اند گفت:هواپیمایی زیر نظر ما نیست و یکی از اعتراضات ما این است که اجزای بسته سفر که یکی از مهمترین  آنها که بیشترین قیمت را به خود اختصاص می دهد برای یک دستگاه دیگر است؛اختیار مدیریت یکپارچه صنعت گردشگری .یکی از بحث های ما این است که شما از من مسئولیت کامل می خواهید و لی  ابزار آن در اختیار ۲۸  سازمان و دستگاه است.

 

 

هواپیما

 

 

تیموری در گفت و گو با خبرنگار آناهید نیوز افزود: اگر می خواهیم که مسئولیت کامل گردشگری را داشته باشیم باید این ابزار رو در اختیار من بگذارید؛یکی از آنها  بحث هواپیما است و آیا معاونت گردشگری می تواند در سیاست های آنها تاثیر بگذارد؟

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی از تعیین رویکرد های جدید حضور  ایران در نمایشگاه های مختلف بین المللی به عنوان یکی از سیاست های این معاونت نام برد.

او در پاسخ به این سوال که ایا در برنامه ریزی و سیاست های معاونت گردشگری با توجه به مقاصد جدید تعریف شده  آیا حضور ایران در نمایشگاه های مختلف گردشگری جهانی تغییر خواهد کرد، بیان کرد: با رویکرد حضور ایران در جهان استراتژی بازار یابی را به روز می کنیم .چرا که استراتژی های بازار یابی بر اساس شاخص های مختلف بازار های الویت دار ما سنجیده می شوند و دقیقا باید ببنیم که کجا ها برنامه های قوی تری باید داشته باشیم.

او ادامه داد: تعیین بازار هدف خود به خود مجموعه اقدامات را پیش روی ما خواهد گذاشت و نمایشگاه ها یکی از آنها خواهد بود و صرفا با توجه به اینکه در یک نمایشگاه بین اللملی شرکت کنیم بیانگر این نیست که ما حتما می توانیم از آن بازار سهمی ببریم؛ نیست.بنابراین وقتی بازار ها را مشخص کردیم ، گام بعدی ما برنامه عمل است که در آنجا مشخص شده که این بازار در بازده زمانی کوتاه به عنوان بازار هدف من و آن دیگری دربازار میان مدت است .

 

تیموری توضیح داد: با علم به این موضوع برنامه هایی را آماده می کنیم که قطعا رویکرد های جدید مشخص می شود که ما مثلا در یک بازار جدید یا مقصد جدید باید فعالیت های دیگری را برنامه ریزی کنیم و کمپن های مربوط به اطلاع رسانی ، را آنجا مشخص کنیم و در میان آن الویت ها بحث میان نمایشگاه ها خواهدبود و وقتی که ببنیم براساس شاخص بازار هدف های ما در کوتاه مدت از اروپا به کشورهای منطقه آمده است ، قطعا ما باید حضور مان را پررنگ تر کنیم.

بنابراین رویکرد ما را همین شاخص هایی که بازار هدف مشخص می کند آن تعیین خواهد کرد که ما مجموعه اقدمات اطلاع رسانی و بازار یابی ، شرکت در نمایشگاه ها و تورهای اشنا سازی ما به کدام حوزه باید سوق پیدا کند.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."