• تاریخ خبر : پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۰:۴۸

مکان های شگفت انگیز طبیعی در دنیای امروز ما


آناهید نیوز- اگر برایتان سوال پیش آمده که این ها واقعیت دارند یا خیر، باید بگوییم بله، همه آن ها در سیاره ما، زمین هستند و از برترین مکان های گردشگری جهان به شمار می روند.

۱- آبفشان فلای، نوادا، آمریکا
آبگرم این آبفشان ۱۰۰% طبیعی است اما زمانی که در سال ۱۹۶۴ کارگران حین جستجو برای انرژی زمین‌گرمایی در این نقطه با مته به حفر چاه مشغول بودند این آبفشان به‌طور اتفاقی سربر آورد و به مرور زمان با رسوب املاح به شکل کنونی در آمد.

 

Untitled-1

 

۲- حفره بزرگ آبی، بلیز
این پدیده واقعا شگفت انگیز هم کاملا طبیعی است. حفره ای به عرض ۳۰۰ متر و عمق ۱۲۵ متر یکی از محبوب ترین مکان ها برای غواصی است.

 

Untitled-1

 

۳- پارک ملی دریاچه‌های پلیتویک، کرواسی
این منطقه بسیار زیبا به صورت دریاچه هایی به دنبال هم و به صورت منظم می باشد که بعد از هم دریاچه یک آبشار به وجود آمده است. زیبایی این منطقه حیرت انگیز است.

 

Untitled-12

 

۴- ژانگی دان شیا، چین
این تصویری از سطح مریخ نیست! همین زمین خودمان است. ساییده شدن سطح زمین در این مطقه باعث پدیدار شدن رگه های متفاوتی از رنگ شده است.

 

Untitled-3

 

۵- کوه های یخ راه راه، قطب جنوب
قطب جنوب مناظر بسیار زیبایی دارد، به طوری که گاهی فراموش می کنیم آنجا هم قسمتی از زمین است. در قطب جنوب کوه های یخی وجود دارند که به صورت راه راه به رنگ های سفید و آبی در آمده اند.

 

Untitled-1


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."