• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۸
  • ساعت ۱۲:۰۶

نخستین نشست هم اندیشی اعضای ایرانی وابسته سازمان جهانی گردشگری


هجده عضو وابسته ایرانی در سازمان جهانی گردشگری UNWTO برای نخستین بار با حضور جمعی از اعضای شورای شهر تهران و مسئولان وزارت میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، پنجشنبه یازدهم مهر ماه در آسمان‌نمای گنبد مینا برگزار می‌شود.

آناهید نیوز-به نقل از روابط‌عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد؛ این نشست هم‌اندیشی با هدف تعامل، هم‌فکری، هم‌اندیشی و توسعه همکاری این اعضا صورت می‌گیرد تا فرصتی باشد برای شناخت ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و تجارب میان آنها و در نهایت گامی به سوی رشد صنعت گردشگری در کشور برداشته شود.

 

 

WhatsApp Image 2019-10-01 at 15.00.21

 

در این نشست شناسایی و معرفی ظرفیت‌های گردشگری هر یک از مجموعه‌ها و بررسی شکل‌گیری زمینه‌های مشارکت فعال بین اعضا، شرایط همکاری میان مجموعه‌ها، بررسی و رای‌گیری طرح تشکیل کارگروه گردشگری اعضای وابسته UNWTO در ایران صورت خواهد گرفت.

همچنین طرح تهیه و تدوین بسته اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری مجموعه‌ها برای ارائه به گردشگران داخلی و خارجی هر یک از اماکن گردشگری مورد  بررسی قرار می‌گیرد.

ضمن اینکه بررسی پیشنهاد راه‌اندازی اپلیکیشن، کیوسک‌های اطلاع‌رسانی واحد در هر یک از مجموعه‌ها برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری مجموعه‌ها و محتواهای پیشنهادی انجام خواهد شد و در نهایت انتخاب میزبان دومین نشست اعضای وابسته ایران در UNWTO و دستور جلسه بعدی نیز به شور گذاشته می‌شود تا تداوم نشست‌ها با تدوین آیین‌نامه در مجمعی که قرار است شکل گیرد امکان‌پذیر باشد.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."