• تاریخ خبر : چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۸:۴۴

نشست هم اندیشی شرکت های فناوری اطلاعات به دعوت جامعه گردشگری الکترونیکی ایران برگزار شد


دراین نشست کارگروه توسعه فناوری اینترنتی در جامعه گردشگری‌الکترونیکی ایران تشکیل شد.

اناهید نیوز-نشست هم اندیشی مدیران شرکت فناوری اطلاعات در گردشگری بعداز ظهر امروز(۳ مردادماه) در هتل هویزه تهران با حضور فعالان این عرصه ومسئولین جامعه برگزارشد

5053F6E1-C6D8-49A7-B236-50B83FB19B06

حسن انصاری،رییس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران گفت:با توجه به اینکه گردشگری الکترونیکی نقطه عطف عرصه فناوری اطلاعات و صنعت گردشگری است و با توجه به هوشمندسازی در تمامی عرصه های جهانی وتوجه به فناوری های دیجیتال و الکترونیکی شدن اکثرحوزه های خدمات سفر ،لذا توسعه و گسترش و شناخت بیشتردرعرصه الکترونیکی از الزامات صنعت گردشگری است.

او با اشاره به اینکه شعار روز جهانی گردشگری در ۲۷ سپتامبر.مهرماه سال جاری« تحول دیجیتالی در صنعت گردشگری» نام گذاری شده است تاکید کرد:انسجام ،هم افزایی و ارتقای زیر ساخت های فناوری‌مورد نیاز ازاولویتهای کشورهای توریست پذیر است.

انصاری با اشاره به مشکلات مختلف پیش روی فعالان حوزه گردشگری  الکترونیکی ونیز مشکل پیش امده در نمایشگاه گردشگری تهران گفت: با همکاری وتعامل تلاش خواهیم کردوامیدواریم در سال های آینده با حمایت بیشتر سازمان میراث فرهنگی شاهد استقرار تمامی شرکت ها در یک سالن تخصصی مجزا وحضور گسترده فعلان این عرصه باشیم.

در ادامه این نشست،دکترمرتضی احمدی،مشاور عالی جامعه و تقی حسین زاده دبیر جامعه توضیحاتی را در مورد فعالیت ها ،برنامه ها واهداف جامعه بیان داشتند.

همچنین در ادامه کارگروه توسعه فناوری اینترنتی با رویکرد هم افزایی و تعامل فعالان حوزه ای تی در جامعه گردشگری الکترونیکی ایران تشکیل شد.

واز (اقایان تیماچی،افشار،اشتری)به عنوان هیات رییسه این کارگروه دعوت بعمل امد. 

 حسین زاده دبیرجامعه بیان کرد:باید از تمامی امکانات و ظرفیت ها برای معرفی گردشگری استفاده کنیم.

وی گفت.با تعاملات و نشست هایی که انجام شده است قرار است از ۵مهرماه ۹۷تا ۵ مهرماه ۹۸ از ظرفیت ها،تجارب و فرصت های گردشگری الکترونیک در همایش ها،نشست ها و..استفاده شودو تلاش خواهیم کرد که بیش ازپیش این ظرفیت ها معرفی شوند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."