• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۰۱

نمایشگاه گران و مهم تاپ ریزا فرانسه امروز گشایش یافت


یکی از مهمترین و گرانترین نمایشگاه های سفر تاپ ریزا فرانسه امروز با حضور بیش از ۱۴ دفتر خدمات مسافرتی از ایران در محل نمایشگاهی Porte de Versailles شهر پاریس از امروز به مدت ۴ آغاز به کار کرد.

آناهید نیوز- نمایشگاه تاپ ریزا ۲۰۱۸ فرانسه امروز (۳ مهر ماه) گشایش یافت. این نمایشگاه یکی از مهمترین نمایشگاه‌های متخصصان  بازار گردشگری است که خریداران و فروشندگان در هر بخشی از صنعت گردشگری از آن دیدن می‌کنند و تولیدات و نو آوری‌های خود را به نمایش  می‌گذارند چرا که در برگیرنده فرصت های کاری در زمینه های تفریحی و حرفه‌ای است.

 

 

news_large_489_1

 

نمایشگاه تاپ ریزا فرانسه به دلیل هزینه زیاد غرفه به نمایشگاه گران شهره است. این نمایشگاه یکی از مهمترین نمایشگاه های سفر در اروپاست که فرصت و معرفی ظرفیت های مختلف گردشگری به مرحله ظهور می رسد.

غرفه ایران در زمینی به مساحت ۱۵۵متر مربع در بخش خاورمیانه با حضور دفاتر وشرکت‌های آیتوتورز، ارگ جدید، آدینه تراول، ایران سفر، تیسفون سفر ایرانیان، ایرانیان سبط‌تور، پردیسان گشت، پارس سفر، شیده شیراز، گردش نمای پارسی GNP TOUR، نیکنام، آژانس مسافرتی ۲۰۰۱، داناتورز و مارکوپولو برپا شده است.

یادآور می شود این نمایشگاه تا ۷ مهرماه برپاست.

پیش از برگزاری این نمایشگاه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی قیمت خرید غرفه به دفاتر خدمات مسافرتی شرکت کننده را افزایش داد که نارضایتی هایی را به همراه داشت .

 

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."