• تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۳:۰۲

نوشیدن یک فنجان قهوه در ماه


همزمان با رویت هلال ماه شوال(۲۵ خردادماه تا ۱ تیرماه ۹۷)، کافه مون cafee moon به مدت یک هفته میهمانان خود را دعوت به خوردن یک فنجان قهوه رایگان با طعمی متفاوت می کند.

آناهید نیوز- از سال های بسیار دور این آرزوی بشر بوده است که ماه را در دست بگیرید،با او صحبت کند.از این رو سفرهای زیاد فضایی برای رسیدن به این آرزو انجام شده و می شود. ماه به عنوان درخشان‌ترین جرم در آسمان شب سیاره زمین، هزاران سال است که راهنمای انسان‌ها بوده‌است،‌برای مثال ماه‌های تقویم زمین برابر یک چرخش کامل ماه به دور زمین است. گذشتگان توصیف‌های متفاوتی از ماه داشتند،‌کاسه آتش یا آینه‌ای که زمین را باز‌ می‌تاباند از جمله این توصیف‌ها است.

 

 

 

174702A9-A538-4AEF-B2E1-436A17D10917

اما، به تازگی در قلب تهران همنشینی در ماه میسر شده است. کافه”مون” که به تازگی فعالیت خود را در میدان فاطمی،ساختمان فاطمی آغاز کرده است. لذت نوشیدن یک فنجان قهوه برای آنانی که به فضا و اجرام آسمانی علاقه مند هستند را فراهم کرده است و دیگر نیازی نیست به سفرهای طولانی و بی بازگشت بروند؛ یا نوشیدن یک فنجان قهوه را در ماه آرزو کنند.

020E346A-030F-417B-83BB-165EAAD571D5

 

 

کافه moon  به مدیریت مهدی سلیمی پس از ۷ سال فعالیت به تازگی در میدان فاطمی آغاز به کار کرده است. او می گوید کافه “مون” از نیروهای آموزش دیده و زبده استفاده کرده  و قهوه هایی متفاوت که در منو ارائه کرده است، فوق العاده و جذاب است.

سلیمی همچنین می افزاید:منو این کافه، منویی متفاوت است که در کمتر کافه ای در شهر می توان سراغ آن را گرفت. همچنین نسل سوم قهوه هم در این کافه برای مشکل پسندان  عرضه خواهد شد.

این کافه در منو خود غذاهای فرنگی و پاستا های ایتالیایی را قرار داده است و می خواهد هر سه وعده غذایی صبحانه ، ناهار و شام  را با پذیرای هایی دلچسب و خاطره انگیز نمودو در خدمت میهمانان خود باشد.

سلیمی می گوید: قرار است در آینده “بیرون بری صبحانه” را نیز به منو خود اضافه کند.

او همچنین از قرار دادن دمنوش های سنتی  و شربت های سنتی کشورمان در منو کافه مون خبرداده است .

پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به آروزی سفر به ماه به کافه moon  رفته و لذت خوردن یک فنجان قهوه مثل ماه را از دست ندهید. کافه مون در تهران، شمال میدان فاطمی،ساختمان فاطمی قرار دارد.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."