• تاریخ خبر : شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۳:۲۲

هتل هویزه تهران با هدف حفاظت از محیط‌ زیست به کمپین جهانی جمع‌آوری در بطری ملحق شد


بطری‌های پلاستیکی، نقش بسیار زیادی در تخریب محیط‌ زیست دارد. در این میان، درب‎های بطری که آلیاژ متفاوتی نسبت به خود بطری‌ها دارند نیز بی‌نصیب نیستند و ضربه‌های جبران‌ناپذیری به وسیله همین درب‌های کوچک به طبیعت ما رسیده است.

آناهید نیوز- طی چند سال گذشته تشکل‌های مردم نهاد در سراسر دنیا با راه‌اندای یک کمپین جهانی با جمع‌آوری و بازیافت دربطری‌های پلاستیکی سعی داشته‌اند تا در درجه اول به حفظ‌ محیط‌ زیست و سپس به معلولان نیازمند کمک کنند.

 

 

زمین پاک

 

 

در ایران نیز از سال ۹۳ کمپین‌هایی تحت عنوان هستمت، زامیاران، بازیافت امید و … راه‌اندازی شده است که در آن شهروندان با درآمد حاصل از فروش درب بطری‌های پلاستیکی به غرفه‌های بازیافت برای معلولین و نیازمندان ویلچر خریداری می‌کنند.

هتل هویزه تهران که همواره در اجرای برنامه‌های حفاظت از محیط‌زیست و مدیریت سبز در عرصه گردشگری و هتلداری کشور پیشگام بوده است، اینبار نیز به مناسبت روز جهانی زمین پاک و با توجه به مصرف زیاد موادی نظیر بطری‌های آب، نوشابه، آبمیوه و … تصمیم گرفت با مشارکت در این کمپین جهانی در راستای حفظ محیط‌زیست و صیانت از زیبایی‌های طبیعت، گامی به جلو بردارد.

لازم به ذکر است در تقویم جهانی روز ۲۲ آوریل مصادف با دوم اردبیهشت‌ماه به نام روز جهانی زمین پاک نام‌گذاری شده است.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."

برچسب ها