• تاریخ خبر : چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵
  • ساعت ۰۹:۰۴

هشدار اداره میراث فرهنگی استان تهران برای اقامت درپانسیون‌ها


اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای به شهروندان تهرانی نسبت به فعالیت تعداد معدودی از مؤسسات که به صورت غیرقانونی و بدون اخذ مجوز از این اداره به تبلیغ و فعالیت با عنوان پانسیون اقدام کرده‌اند، هشدار داد.

آناهید نیوز- در اطلاعیه‌ اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران آمده است: «بعضا مشاهده می‌شود مؤسساتی با عنوان “پانسیون مطالعاتی” به تبلیغ و جذب دانشجویان و دانش‌آموزان برای اقامت در یک دوره‌ی آموزشی در شهر تهران اقدام می‌کنند که با آغاز تعطیلات تابستانی برای دانشجویان و دانش‌آموزان بر شدت این نوع تبیلغ‌ها افزوده می‌شود.

 

 

پانسیون1

 

مرجع رسیدگی به مجوز آموزشی مؤسساتی که به تبلیغات پانسیون‌های مطالعاتی اقدام کرده‌اند به عهده سایر نهادهای نظارتی در این حوزه است و تنها اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران در خصوص استفاده‌ی غیر قانونی از عنوان پانسیون، فعالیت مراکز مربوطه را غیر قانونی می‌داند.

همچنین تمام فعالیت‌های اقامتی با عنوان پانسیون باید با اخذ مجوز فعالیت از اداره کل میراث فرهنگی استان تهران و رعایت کلیه استانداردها، ضوابط و دستورالعمل‌های قانونی که امنیت و بهداشت مهمترین موارد آن است، صورت گیرد و اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران، ضمن اعلام مؤسسات متخلف به مراجع قانونی، هیچ‌گونه مسؤلیتی را در قبال افرادی که در این مراکز غیر قانونی اقامت بگیرند، نخواهد پذیرفت.»
متخلف به مراجع قانونی، هیچ‌گونه مسؤلیتی را در قبال افرادی که در این مراکز غیر قانونی اقامت بگیرند، نخواهد پذیرفت.»


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."