• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵
  • ساعت ۱۲:۴۴

پارک ودنخا مسکو روسیه


اگر قصد سفر به شهر مسکو در روسیه را دارید و می خواهید از دیدنی های معروف مسکو دیدار کنید حتما برای دیدار از پارک ودنخا بیش از یک روز وقت بگذارید. این پارک که در شمال شرقی و درست در نزدیکی ایستگاه مترو واقع شده است در واقع یک مرکز و پایگاه فرهنگی ، اقتصادی و هنری است که برای مردم مسکو بسیار ارزشمند است. . حروف (V.D.N.Kh) خلاصه ی کلمات روسی نمایشگاه دستاورد های اقتصادی اتحاد شوروی بود.

 

V.D.N.Kh-park-moscow-4

 

 

V.D.N.Kh-park-moscow-1

 

آناهید نیوز_ در حال حاضر این مکان تبدیل به مکان تجاری برای شرکت های تولیدی بزرگ داخلی و خارجی است. افرادی که به دنبال بهترین لباس ها و اجناس منزل هستند از این نمایشگاه زیاد استقبال می کنند. در حال حاضر این مکان تبدیل به مکان تجاری برای شرکت های تولیدی بزرگ داخلی و خارجی است. افرادی که به دنبال بهترین لباس ها و اجناس منزل هستند از این نمایشگاه زیاد استقبال می کننداین محل در سال ۱۹۳۹ با عنوان نمایشگاه سراسری کشاورزی گشایش یافت . در دوران جنگ نمایشگاه تعطیل و در سال ۱۹۵۴ یعنی ده سال پس از جنگ مجدداً بازگشایی گردید .

 

V.D.N.Kh-park-moscow-10

 

 

malezia

 

حدودا در سال ۱۹۵۹ بود که این نمایشگاه از حالت انحصاری محصولات کشاورزی بیرون آمد و یک مرکز نمایشگاهی همع جانبه شد. حتی در این برهه ی زمانی به عنوان نمایشگاه علم و تکنولوژی نیز بکار گرفته می شد.برای سر زدن به این پارک و مجموعه بیش از یک روز نیاز به زمان دارید چرا که دیدار از این مرکز بزرگ که سراسر هنر و معماری است بسیار زمان بر است.
در این محل می توانید از جاذبه هایی نظیر دریاچه مصنوعی ، محل ویژه ی نمایش های عروسکی و هنری، نمایش های حیوانات اهلی، وجود شهر بازی مجهز برای بزرگسالان و کودکان، گلخانه های معطر و … دیدن کنید. زمانی که مراسمات مخصوص ملی روسیه برپاست در این مکان جشن هایی به عنوان شاد باش برگزار می شود.

منبع : agencytravel


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."