• تاریخ خبر : سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۰:۵۹

پیشنهاد نامگذاری خیابان استاد نجات الهی به گذر صنایع دستی


نشست معاون صنایع دستی وهنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شهردار منطقه ۶ تهران دیروز یکشنبه ۱۶ دی برگزار شد.

آناهید نیوز- پویا محمودیان معاون صنایع دستی وهنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی و محمد رضا دهداری پور شهردار منطقه ۶ تهران در این نشست درباره موضوعات مرتبط با صنایع دستی و حمایت های هرچه بهتر از هنرمندان استان تهران با یکدیگر گفت و گو کردند.

 

 

صنایع1111

 

در این نشست که دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران نیز حضور داشت، معاون صنایع دستی کشور و شهردار منطقه ۶ تهران در خصوص موضوعات مرتبط با صنایع دستی در این نقطه از پایتخت با یکدیگر مذاکره کردند.

در این جلسه در باره موضوعات مختلفی صحبت شد که از آن جمله می توان به گفت و گو درباره نامگذاری خیابان استاد نجات الهی به عنوان گذر صنایع دستی، کمک به خرید و تملک خانه هایی متعلق به پهلوی اول و دوم در محدوده خیابان استاد نجات الهی توسط شهردار ی و در اختیار گذاشتن آنها به هنرمندان صنایع دستی استانها، طرح سنگفرش خیابان استاد نجات الهی، برگزاری رویدادهای ویژه صنایع دستی در آن خیابان و … اشاره کرد.

البته در ماه های گذشته نیز مذاکراتی در همین ارتباط از سوی معاون صنایع دستی کشور با رئیس شورای اسلامی شهر تهران صورت گرفته بود که خوشبختانه رئیس شورای شهر تهران نیز موافقت خود را اعلام کرده است.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."