• تاریخ خبر : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵
  • ساعت ۰۹:۰۲

گشایش هتل کوروش کرمانشاه تا پایان بهمن ماه


فاز دوم هتل کوروش و هتل رسالت کرمانشاه در بهمن ماه به بهره برداری خواهد رسید

آناهید نیوز- علیرضا مرادی ، معاون گردشگری استان کرمانشاه با اعلام خبر گفت:در حال حاضر در سطح استان بیش از ۳ هزارو ۲۰۰ تخت، سرانه هتلینگ استان کرمانشاه است که با گشایش هتل های جدید در سطح استان این میزان افزایش خواهد یافت.

و در گفت و گو با آناهید نیوز ادامه داد: احداث و ساخت هتل های جدید در استان در دستور کار است و فاز دوم هتل کوروش بهمن ماه گشایش می یابد. هتل رسالت فاز دوم آن در عید نوروز آماده بهره برداری خواهد بود همچنین عملیات اجرایی هتل مجموعه پارک آبی برای سال آینده در دستور کار قرار دارد.

 

 

%d9%87%d8%aa%d9%84

 

مرادی توضیح داد: فاز دوم هتل پارسیان کرمانشاه در حال شروع است و بعد از ایام نوروز افتتاح خواهد شد.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی با اعلام بازدید بیش از ۵۰۰ هزار تن در سال گذشته از مجموعه تاریخی طاق بستان بیان کرد: از مجموعه های بیستون، تکیه معاون الملک، تکیه بیگلربیگی ، معبد آناهیتا در کنگاور در ۸ ماه اول سال ۹۵ بیش از ۷۰۰ هزار تن بازدید کرده اند.
او توضیح داد:باتوجه به پتانسیل هایی که استان کرمانشاه دارد، این آمار رضایت بخش نیست ؛ و مازاد بر این باید زیر ساخت های تکمیلی تری را انجام دهیم که بتوانیم بازایابی و تبلیغات خودمان را توسعه دهیم؛ در کنار بازاریابی و تبلیغات می خواهیم آموزش، خدمات و.. را همگام در سطح استان کرمانشاه پیش ببریم.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."