• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۸
  • ساعت ۱۱:۲۱

گشایش۲۲۶ پروژه گردشگری ، میراث فرهنگی و صنایع دستی در هتلی تازه ساز


۲۲۶ پروژه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی امروز با حضور  سرپرست وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و با دستور رئیس جمهوری در هتلی تازه ساز در شمال تهران افتتاح شد.

 

آناهید نیوز-در این مراسم گشایش مونسان  گفت: این ۲۲۶ پروژه با حجم سرمایه گذاری ۲۲هزار و ۱۸۰میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است و زمینه اشتغال‌زایی برای ۲۶۴۵ نفر فراهم شده است.

 

 

مونسان10

مونسان افزود: «سال گذشته ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار گردشگر ورودی به کشور داشتیم که امسال نیز شاهد افزایش ورود گردشگران به کشور هستیم.»

او اضافه کرد: «در حال حاضر شاهد حجم سرمایه گذاری بالغ بر ۲۰۰ هزار میلیارد تومان هستیم که ۱۲۰ هزار میلیارد تومان آن در دولت دوازدهم صورت گرفته ضمن این که  در دولت دوازدهم ۴۵۰۰ موافقت اصولی صادر شده است.»

 

مونسان سپس به افتتاح پروژه های استان تهران در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اشاره کرد و افزود: «در استان تهران نیز به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، ۱۰ پروژه گردشگری و شش پروژه صنایع‌دستی به صورت رسمی با حجم سرمایه گذاری ۵۳۰میلیارد تومان افتتاح می‌شود.»

 

یادآور می شود، هتل ویستریا، هتلی تازه ساز است که در منطقه یک تهران و خیابان دربند قرار دارد که با همکاری مشاورین کانادایی و به سبک معماری نئوکلاسیک ساخته شده است.

 

محمد رضا صدری مدیر این هتل که تخصص خود را در زمینه  آی تی معرفی کرده است و در افتتاحیه نخست که بدون حضور مونسان برگزار شد اعلام کرد که برای نخستین بار است که با ساخت این هتل به صنعت گردشگری  راه یافته است. وساخت هتل در تهران کار سخت و دشواری دانست.

او پیشتر نیز اعلام کرده بود که این هتل با تسهیلات بانک گردشگری و صندوق توسعه ملی  ساخته شده است.

این هتل در مساحتی با ۱۵ هزار متر مربع با ظرفیت ۱۰۰ اتاق در ۲۰ طبقه در منطقه دربند ساخته شده است.

 

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."